A A
RSS
Головна » Статті » Дорослі пацієнти » Никитюк Сергій

НОВИНИ ПРО СЕРГІЯ НИКИТЮКА
   Сергій Никитюк пройшов більшу частину лікування хвороби Ходжкіна. Молодий чоловік став нашою «першою ластівкою» серед дорослих підопічних. Першим не тому, що до фонду не звертались по допомогу дорослі. Ми ніколи не приховували, що до нас звертаються і батьки хворих дітей, і самі дорослі з різними захворюваннями. Майже всі дорослі пацієнти обурюються з приводу того, що ми вимагаємо певний пакет документів, фото, згоду на розміщення інформації в інтернеті. Обурюються і тим, що ми не надаємо «живі» гроші, лише закуповуємо ліки по рецепту лікаря.

   Сергій приємно вразив нас своєю розважливістю і розумінням правил фонду. Він не сперечався і не вимагав грошової допомоги, розуміючи як нелегко просити кошти на лікування дорослого, який мав би піклуватись сам за себе. Мабуть, велику роль зіграло те, що Сергій з чотирьох років виховувався бабусею та дідусем. Вся його родина – це дружина Олександра та друзі. В свою чергу ми не завіряли Сергія, що допоможемо на 100 %. Ми лише сподіваємось на Вас, наші благодійники, та Бога, який направляє нас та допомагає. Так сталось і в історії Сергія.    Саме тоді, коли стало очевидно, що кошти збираються надто повільно , Українська Біржа Благодійності запропонувала нам розмістити проект по збору коштів на своєму сайті. На той час з нашими маленькими підопічними була більш-менш стабільна ситуація. А шанс розмістити проект треба було використати терміново. І Сергій, можна сказати, опинився в той самий час, в тому самому місці. Буквально за кілька днів було зібрано весь пакет документів і вже 24 грудня наш проект «Сам за себе» стартував на сайті УББ: https://ubb.org.ua/uk/project/799/.
 
   В середині січня у Сергія був по плану шостий курс хіміотерапії. Ми дуже хвилювались, що не встигнемо зібрати 10000 грн. за два тижні. Та саме ці тижні Новорічних та Різдвяних свят стали вирішальними, адже багато людей відгукнулось на наше прохання. І вже 10 січня вся необхідна сума була зібрана. Це був справжній Різдвяний подарунок!

   Наразі у Сергія ще попереду останній восьмий курс хіміотерапії , на який необхідно щонайменше 5000 грн. Ми віримо, що небайдужі люди зможуть допомогти зробити цей останній фінішний ривок на шляху до одужання.

Телефон дружини Никитюк Олександри 096 80 13 814 
Телефон координатора Мар'яна Рева 098 45 26 916 
Реквізити для надання допомоги: 
БФ "Скарбниця Надії" 
ЗКПО 37685693 
26009336789200 
АТ "УкрСиббанк" 
МФО 351005 
Призначення платежу - добровільна пожертва для Никитюка Сергія
Категорія: Никитюк Сергій | Додав: Anton (2014-03-07) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 1414
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]