A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Всесвітній День Донора
   
   14.06.2013 року у Всесвітній День Донора. На центральній площі міста - Майдані Незалежності, об'єднані сили: "Лікарняних Клоунів України" та Благодійного Фонду "Скарбниця Надії" за активної підтримки молодіжної платформи "ЯСКРАВО" здійснили флешмоб "Розмотай Клубочок". 

   Мета і завдання даного дійства: 

   перше - Проінформувати НАСЕЛЕННЯ України ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ДОНОРСТВА!

   друге - три "З" З-ацікавити, З-аінтригувати, З-провокувати Жителів Рівного до усвідомленого Донорства.

   третє - Показати людям що допомагати можна Весело!!!

   Активна частина Флешмобу: 17год 10хв після початку активних дій учасників флешмобу "Розмотай Клубочок", а саме розмотування клубочків і закріплення червоних ниточок на знаках, флагштоках, людях, було утворену велику павутинку на всю Площу!!!

   Випадковим Перехожим довелось пройти імпровізований квест "Перейди через Майдан Незалежності" переступаючи через павутинку, а десь, навіть і пробиратись під нею. Одночасно силами маленьких помічників та дорослих учасників було роздано візитівки "Банку Донорів" та інформаційну листівку про важливість донорства.

   Результат: Люди Дякували!!! Розповідали про власний досвід донорства!!! Охоче брали листівки та візитки!!! (а поряд навіть була комерційна конкуренція), однак жодного нашого листочка не викинули у смітник!!! Зустрічались іноземці, які виявляли бажання йти здавати кров вже і одразу!!!

   Не можемо оминути і сердитих поглядів, які були у деяких учасників "квесту", але вони одразу міняли гнів на милість коли дізнавались, ЩО НАША ПАВУТИНКА і кожна НИТОЧКА Символізують ДОПОМОГУ ДОНОРІВ та НАДІЮ
, яку дарують дітям та людям, ці КРУТЯЦЬКІ ЛЮДИ!!!

   Деякі відгуки:
   - Це круто ви зробили)))

   - Сьогодні бачила червоні нитки в центрі. Ви такі молодці, так класно придумали з цими нитками. Я з маршрутки бачила )))) Люди були в шоці )

   - Дійсно все було гарно даже я запуталась в ціх ниточках...

ВИСНОВОК: УРРРА Все В Нас ВДАЛОСЬ!!! ДЯКУЄМО ВСІМ За підтримку та участь!!!


Категорія: Акції | Додав: Anton (2013-06-18) | Автор: Тарас Обоїста
Переглядів: 555
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]