A A
RSS
Головна » Статті » Події » Свята

Увага! Увага! - Музейні Гостини 2013
   26 травня 2013 року відбудуться щорічні "Музейні гостини", на яких буде представлена виставка-ярмарок виробів дітей онкогематології та волонтерів БФ "Скарбниця Надії". Місце проведення майданчик Краєзнавчого музею та прилегла територія. Запрошуємо всіх на виставку-ярмарку наших виробів!

   Вперше волонтерам Благодійного фонду "Скарбниця Надії" випала можливість взяти участь у такому чудовому щорічному заході. Усі, хто прийде в цей день на виставку-ярмарок матимуть унікальну можливість відчути свою причетність до доброї справи - допомоги онкохворим дітям Рівненщини. Окрім того ви зможете більше дізнатися про проблеми онкології, донорства, волонтерство та цікаві проекти, які реалізує БФ "Скарбниця Надії".

   На "Музейних гостинах 2013" також буде благодійна скринька, куди ви зможете пожертвувати кошти на лікування дітей, які наразі проходять основний курс лікування онкозахворювань.

   Можливо, ви давно мріяли допомогти комусь, і ось наразі у вас є чудова можливість познайомитися ближче з діяльністю волонтерів. Варто наголосити, що всі добродії, які прийдуть до стенду БФ "Скарбниця Надії" не залишаться без подарунків!

   Запрошуємо Вас стати частинкою цього заходу, частинкою добра!

Реквізити для допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва

Категорія: Свята | Додав: Anna_Iliuk (2013-05-24) | Автор: Анна Ільюк, Юлія Кутик
Переглядів: 511
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]