A A
RSS
Головна » Статті » Події » Свята

У Рівному триває благодійний марафон «День народження – час для чуда»
   Днями у кінотеатрі "Ера" відбувся черговий захід в рамках благодійного марафону «День народження – час для чуда».

 - Гості влаштовують свій День народження за звичним сценарієм, однак подаровані кошти вони жертвують на порятунок маленьких сердець, які наразі проходять лікування у Рівненській обласній дитячій лікарні в онкогематологічному відділенні, - розповідає рівненська бізнес-тренер і психотерапевт Марія Бугаєнко, яка займається розстановками по Хелінгеру і, власне, є іменинницею.

   Усе почалося з того, що гості вручали квіти та подарунки іменниці, а дітки тим часом гралися з різнобарвними паперовими кульками та двома клоунами, одного з яких - Тарас Обоїста, більш відомий, як "клоун Тяп".

   Серед запрошених гостей були родичі Марії, колеги по роботі, а також друзі з "Мафіозної сім´ї" тренінгового центру "Лотос-інвест" та з тренінгів по Норбекову.

   Першою жартівливою грою серед дорослих був конкурс на компліменти для прекрасної статі, пізніше - танці з повітряними кульками. Гості могли познайомитися з форматом благодійних заходів;  інвестувати будь-яку зручну для них суму діткам, які наразі проходять лікування в онкогематології РОДЛ; запропонувати свій лот (корисна річ, чи послуга, яка може бути цікавою присутнім гостям) для торгів, кошти від яких теж підуть на благодійність.

   Під час марафону були виступи самої Маші Бугаєнко та Анни Ільюк - голови благодійного фонду «Скарбниця Надії», Вікторії Висоцької - директору Мультиплекс «Ера». Автор проекту Євген Кірсанов, на жаль, не зміг приїхати у Рівне.

   - Це вже четвертий захід за цей рік, - розповідає Анна Ільюк (голова БФ «Скарбниця Надії»). - Проект є безстроковим, тому взяти участь може будь-хто.

   - Серед основних напрямків: святкові заходи "День іменинника", "День святого Миколая", ігровий розвиваючий проект "Граємо, думаємо, розвиваємось", щоквартальні "Донорські акції" для поповнення  банку крові і формування бази донорів, збір коштів для придбання медикаментів для онкохворих дітей та інші, - продовжеє Анна Ільюк. - Особливо цікаві психологічні проекти: "Листи від таємного друга" - він покликаний підтримати дітей під час перебування в лікарні та протягом реабілітації вдома. А також особливий проект "Лікарняна клоунада", завдяки якому до дітей, котрі знаходяться на лікуванні у відділеннях педіатрії, кардіології, неврології, офтальмології і в самх дитячих будинках - приходять життєрадісні, креативні, веселі клоуни та приносять із собою посмішки, гарний настрій і просто цілющий сміх. Адже сміх неймовірно корисний для здоров´я, і зараз є навіть термін "сміхотерапія".
   - Мені дуже сподобався благодійний марафон, - ділиться гостя Ольга Горностай. - Доброзичлива атмосфера, сповнена гармонії.

   - Враження позитивні ще у самому зародку, - жартує гостя заходу Наталя Кириченко.

   Під час заходу було зібрано рекордну суму коштів - 6900 гривень! Висловлюємо щиру подяку усім волонтерам та учасникам цього заходу, а також особлива подяка Марії Бугаєнко за її внесок у розвиток благодійності!

http://4vlada.com/rivne/27402
Категорія: Свята | Додав: Anna_Iliuk (2013-07-10) | Автор: Олесь Поліщук
Переглядів: 538
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]