A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Осінні леви та всі-всі-всі

   Давно не розповідали ми про заняття арт-терапією, які неодмінно проходять у відділенні онкогематології.  Сьогодні  розповідаю про останні три творчі заняття. Перед усім скажу, що нас у нас з’явились нові талановиті дітки, які ніколи не пропускають наші заняття.  Це Петрик та Юля. Дуже приємно від того, що волонтери мають можливість поділитись своїми вміннями з новачками, а також познайомитись ближче в процесі малювання-склеювання-оздоблення. За ці кілька останніх занять ми дізнались, що Юля надзвичайно вправно ліпить з пластиліну. Незвичне захоплення на теперішній час, чи не так? Разом з нами дівчинка робила листівку з кошиком та осіннє левеня. Юлечка цього року не змогла піти навіть на свято першого дзвоника через хворобу, дуже скучила за школою та вчителями, тому видно як заняття стають для неї таким ковтком свіжого повітря під час лікування.

  

   Петрик також ніколи не оминає своєю увагою творчі заняття. Він та його мама завжди випромінюють посмішки при зустрічі. Петрик  дуже слухняний та уважний. Не дивлячись на певні труднощі, він намагається бути якомога активнішим, хоча з радістю приймає допомогу волонтерів. Цей хлопчик здивував нас тим, що полюбляє не ігри з машинками, а майстрування чогось власноруч! Теж незвичне захоплення для 8-річного хлопчака. І як доказ Петрик демонструє свої вправні вироби: хатинка та осіннє левеня.

   І, звичайно, крім новеньких дітей ми кожного разу зустрічаємо вже наших добрих «старих» друзів. На останньому занятті Максим Басистий зробив просто чудового лева з бахматою гривою з листя та фіолетовими очима.  Наш давній знайомий Рома, не захотів позувати перед камерою, але не відмовився продемонструвати свого кудлатого лева.

  
 
   Не дивлячись, що теми наших останніх арт-занять досить нескладні, у нас завжди є бажаючі приєднатись і зробити власноруч шедевр, чи це листівка, чи хатинка, чи кумедний лев з гривою з осіннього листя.

 


Категорія: Акції | Додав: Anton (2013-11-05) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 594
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]