A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

ЗНОВУ ПРО АРТ-ТЕРАПІЮ


   Вже давно ми не розповідали про наші творчі заняття. Арт-терапія, як і раніше, відбувається двічі на тиждень. Аби на заняттях було цікаво, ми намагаємось урізноманітнити тематику. Так за цей час ми встигли зробити фетрові сердечка і листівки з "сердечною” символікою. Максиму і Дімі вдалось гарно скомбінувати різні кольори в своїх виробах. Разом з мамами ми навчились робити маленькі листівочки, в яких можна написати найніжніші слова для близької людини. З превеликим ентузіазмом діти малювали валентинки на склі. Веселі ведмежата  і сердечка створили неповторний романтичний настрій на занятті.   Сьогодні ж ми намагались намалювати справжню зиму з тріскучим морозом і яскраво-білим снігом. Для цього ми озброїлись восковим олівцями, фарбою і сіллю. Так-так, саме сіллю, з допомогою якої на своїх малюнках діти зобразили сніжні намети і заметіль. Ось тільки зима у декого вийшла казковою. Цієї зими, не дивлячись на мороз на деревах зелене листя. А на небі пливуть яскраві помаранчеві хмарки.   Порадував нас Діма Тарчевський, який відразу ж спробував наш "сніг” на смак і промовив: "Солоне, значить – сіль!” Мабуть, несправжність снігу він і відобразив на малюнку помаранчевими хмарами. Діма зараз перебуває у відділенні із запаленням легень. За той час який ми його не бачили, хлопчик помітно підріс і став серйознішим. Дмитро із захватом розповідав про сьогоднішній візит наших клоунів і хвалився червоним носиком,який отримав від них в подарунок.

   Сьогодні осторонь не залишився і Максимко Басистий, що також неодмінно тішило.  Не дивлячись на крапельницю хлопчик приєднався до нашого заняття. Яночка Костюкевич також дуже полюбляє малювати. Сьогодні дівчинка активно приймала участь у занятті, слідувала всім інструкціям і тому дуже швидко намалювала свій казково-зимовий пейзаж.

   На превеликий жаль не побачили сьогодні ми на занятті тезок Діму Сича і Діму Русанова. Обидва під крапельницею. Діма-старший приїхав з височенною температурою і погано себе почуває. Діма Русанов продовжує лікування.

   Вже вкотре вражає мене Діма Ляшук. Цей малюк, якому трохи більше двох років, мій справжній помічник. Саме він перший прийшов мені на допомогу в приготуванні до заняття, допоміг принести альбоми і пензлики, стільчики для всіх діток. Він дуже добрий і розумний малюк, і вже такий дорослий через важке випробування хворобою. Всім діткам онкогематології доводиться ставати старшими і дорослішими набагато раніше своїх однолітків. Тому так хочеться дати їм більше можливості бути звичайним дітками, які радіють веселим клоунам і малюють яскравими фарбами хмарки на небі.


Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2013-02-22) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 852
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]