A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

ВИРОБИ ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ
 

  Після новорічних святкових канікул знову відновились арт-заняття у відділенні. Нас як завжди радісно зустрічають і дітлахи, і дорослі.  У нас вже багато задумок стосовно тематики наших занять. Будемо займатись декупажем,  намалюємо вітражні  картини, виготовимо цікавинки власноруч.

   Багато новин чекає на нас від наших діток та їх батьків. Зустрічаємо у відділенні Діму Ляшука – нашого недавнього випускника.  Дуже радісно на душі, коли бачиш як підріс малюк. Він такий самий товариський хлопчик. Прикро, що Діма в такому  юному віці переміг важку хворобу, а натомість має гепатит. Зустрічаємо і випускника  Максимку Гордійчука. Цей хлопець дуже полюбляє малювати: чи то гуашшю, чи то вітражними фарбами. І завжди демонструє свої вміння у цьому напрямку мистецтва.

   Яночка Костюкевич наразі проходить резервний протокол хімії. Сьогодні нам не довелось побачити нашу красуню на занятті через крапельницю. Саша Ткач після крапання їде додому. Дівчинка завжди цікавиться тематикою наших занять. При можливості неодмінно бере до дому «домашнє завдання», аби надолужити теми, які була змушена пропустити.

   Знову у відділенні Анюта Коваль. Як і Діма через гепатит.  Дівчинка, подолала довгий шлях до одужання, але ще довгий час буде змушена лікувати нову і неприємну, м’яко кажучи, хворобу. Зараз постійно у відділенні перебувають Вітя Титарчук та Максимко Басистий. Компанію їм складає  Назарчик. Нагадаю, що на малюка чекає наступний етап лікування – опромінення.

   Чимало зараз діток з неонкологічними захворюваннями, захворюванями крові. Серед них і вже наші давні знайомі, і новенькі діти.  Всі разом ми збираємось на нашому звичайному місці о 17.00, двічі на тиждень.  Як завжди намагаємось створити щось особливе.  Для цього нам треба небагато: гарний настрій, бажання працювати  разом, знайомитись одне з одним, натхнення і звичайно допомога небайдужих людей.

   Скажу від себе, що дуже приємно бачити як малюки намагаються тримати пензлик і ножиці в руках і робити свій шедевр разом з мамою. Справжні витвори виходять у старших дітей. Особливо довершено виходить у дівчаток декупаж. Тут і ретельно підібрані  кольори, і  продумані малюнки. Дехто з дітей одразу ж визначається з призначенням свого виробу. Наталя загадала подарувати своє квіткове панно бабусі. Костя очікує на тата, який приїде провідати сина з іншої області. Тому кожна робота наших малюків неодмінно принесе радість і їм самим, і рідним як теплий подарунок від щирого серця.
Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2013-02-04) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 588
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]