A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

СКОРО СВІТЛЕ СВЯТО

   Зовсім скоро прийде світле свято – Пасха. На заняттях ми вирішили заздалегідь почати готуватись до свята і робити різні вироби на тему Пасхи. Сьогодні відбулось перше з таких занять. Коли ми прийшли у відділення, нас зустріла тиша в коридорі і Рома з мамою. Ромчик найперший прибіг на занятті, присів на диванчик, очікуючи початку заняття. Цей тихий хлопчик насправді дуже легко спілкується на занятті з нами, не соромиться просити про допомогу, аби йому допомогли чи підказали як зробити краще. Його Пасхальна листівка дуже схожа на нього самого: ретельно вирізані детальки і метелик на квіточці. До речі квітка -  це політ фантазії Ромчика.  Дві Софійки дуже жваво клеїли жовтеньких курчат на рожевий картон, не забуваючи і про метелика,  і про сонечко.

  
Давид з допомогою мами створив сонячну листівку, на якій весело кружляють кольорові метелики. Нам не вдалось сфотографувати Давида з його витвором, адже йому не легко звикнути до лікарняних умов і нових людей. А ось Микита, який вперше був на занятті, з радістю позував з Пасхальною листівкою і стрімголов побіг показати свій витвір мамі. Заняття викликало такій захват у цього хлопчика, що його очі блищали протягом всього заняття і він не пропустив ані жодного етапу в роботі, починаючи від вирізання курча, і закінчуючи створенням вітального напису.
   А на попередньому занятті, коли за вікном ще йшов дощ наші малята робили веселі парасолі з пластиліну. З такими кольоровими парасольками не страшно вийти і в сильну зливу.  Яскраві кольори обов
язково створять  всім гарний весняний настрій.


Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2013-04-19) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 525
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]