A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

СЕРДЕЧНІ ЗАНЯТТЯ

   Ми, волонтери, які проводять творчі заняття, хочемо поділитись з вами нашими досягненнями. Правильніше було б сказати: творчими досягненнями дітей, які приймають участь у заняттях з арт-терапії. Останнім часом у відділенні завжди багато пацієнтів, а отже і на заняттях людно і гамірно.
 
   Останні заняття були присвячені виготовленню сердечок. Робили їх і з простих матеріалів: картону та ниток і прикрашали бусинами, стрічками та паєтками. Наступного разу сердечка були в техніці декупаж. Не важливо з чого виготовлений виріб, якщо у створення вкладено душу і серце. 
 
   Найактивнішими нашими учасниками є Вася і Саша. Ми розуміємо як непросто хлопцям-підліткам знаходитись у лікарняних стінах. Та саме ці два хлопці завжди своїм прикладом надихають самих найменших. Саша неймовірно наполегливо намагається зробити свої вироби якомога досконалішими. Вася, як найдоросліший, створює вироби, що викликають захоплення і у досвідчених волонтерів. Незважаючи на те, що лікування у хлопців ще триватиме досить довго, вони не падають духом, справжні бійці! 
 
   Петрик намагається не відставати від старших хлопців. Зараз малюк потребує допомоги, тож створення сердечка було спільною роботою разом з мамою. 
 
   Сашенька Письмак ще надто маленька аби приймати участь у заняттях. Інколи, дівчинка дозволяє мамі відволіктись і зробити щось своїми руками. Якщо Сашенька не відпускає маму від себе, то неодмінно хоче бачити усіх, хто зібрався на заняття, і бути поруч. 
 
   Кожного разу на занятті ми зустрічаємо і вже знайомих нам діток і новеньких. Новачкам завжди лячно самому прийти, а от з мамою зовсім не страшно. Та ще й мама – справжній помічник! Можна трошки зробити самому і доручити матусі доводити до довершеного вигляду свій виріб. Отже і малюкам і старшим, і дітям і мамам завжди є чим зайнятись на творчих заняттях. А ще одна нагода познайомитись ближче і відволіктись в приємному та захоплюючому процесі створення шедевра.
Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2014-02-22) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 307
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]