A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

РОЗМАЛЮЄМО ВСЕ!
   Перші хвилини нашого перебування у відділенні у мене викликали відчуття дежавю. Адже першим, хто нам зустрівся - був наш давній знайомий - натуральний блондин Дімка Тарчевський. Все як завжди: він радий нас бачити, ладен задушити нас в своїх дитячих обіймах, питає про ціль нашого візиту, крутиться навколо нас мов дзиґа. Хлопчик помітно підріс, хвалиться, що має вдома машинки на пульті керування, ділиться своїми враженнями від школи.

   Знову настав той період часу коли діток у відділенні дуже багато і заняття відбувають дуже потужно, швидко і енергійно адже всім треба приділити кілька хвилин уваги, допомогти найменшим, порадити тим, хто сумнівається. Не було сьогодні на занятті Анюти Коваль. Дівчинка заступила на хімію, яку призначили після контрольного обстеження, яке  показало що пухлина не зменшується. Ця хімія потужніша і як результат, у дівчинки піднімається висока температура тіла і всі сили мама витрачає на полегшення стану донечки. Софійка Гапонюк зараз вдома, має відпочинок кілька тижнів.

      Відсутній і Максим Басистий, у якого лікування лейкозу ускладнилось запаленням легень. Хлопчик кашляє, і він і його тато виснажені і засмучені. Інші два чоловіка нашого чисельного дитячого колективу, а саме найменший Назарко і найстарший Діма Сич прив’язані до крапельниць. Обидва невеселі і мовчазні. Назар заступив на крапання, яке буде тривати протягом п’яти діб. Діма також почуває себе гірше. Він, звичайно, як дорослий мовчки переносить все, та мама занепокоєна, адже крім лікування Діми, гостро стоїть питання із зимовим одягом для менших дітей. Дуже сподіваємось на небайдужих людей, які відгукнуться на наше прохання допомогти родині в цій ситуації.

     На занятті були дві наші красуні-іменинниці. Вчора святкувала свій день народження Яночка Костюкевич. Сьогодні всі вітання приймала Лідочка Легкобит. Мабуть невипадково і те, що обидві дівчинки обрали для розфарбовування грону винограду. Бабуся Лідочки розповідає, що дівчинка стомилась від лікування, яке продовжили після консультації в Києві. Ліда дуже по-дорослому відноситься до того, що доведеться довше лікуватись. Мабуть, цю рису вона успадкувала від бабусі Ніни Павлівни, яка дуже розважлива і чуйна.

     Сьогодні дітки мали можливість розфарбувати квіточки, ведмежат і веселі трамвайчики. З розмальованих фігурок ми зробили магніти-сувеніри. Квітки вийшли яскравими, схожими на соняхи. Трамвайчики з очима на склі нагадували казковий транспорт. Іванка і Настя легко і вправно розфарбували фігурки яскравими кольорами. Даринка Пригодюк, яку ми теж раді були знову побачити на занятті, якийсь час пристосовувалась до роботи, адже в правій руці стоїть катетер і рухи досить обмежені. Дівчинка справилась на відмінно із завданням, а після заняття розповіла, що зараз у відділенні через гепатит і результати аналізів поки не дають можливості їхати до дому. Даринка як завжди дуже привітна і уважна дівчинка. Після заняття вона найперша і сама визвалась нам допомогти прибрати. У нас після таких занять море маленьких баночок з фарбою, які всі треба позакривати кришечками. Доречи після розмальовування фігурок ми прикріпили до них магнітні пластини і кожен отримав яскравий і веселий сувенір на згадку про це заняття.   Спільний проект "Терапія творчістю" благодійного фонду "Скарбниця Надії" та громадської організації "Берегиня Рівненська" здійснюється за фінансової підтримки компанії Рівне ТВМ (Воля ТВ) та управління у справах сім"ї, молоді та спорту Рівненської міської ради.
Категорія: Новини відділення | Додав: Саша (2012-11-02) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 471
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]