A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

РАМОЧКИ-МАШИНКИ
            Наше заняття з виготовлення рамок для дитячих фотографій опинилось на межі зриву. Через різні причини я йшла на заняття сама. По-перше, було соромно не прийти мені, здоровій і дорослій людині, до недужих діток, які вже звикли до нашої присутності у відділенні. По-друге, я дуже сподівалась, що нашим практикантам все ж цікаво ходити на арт-заняття і їх буде не менше двох-трьох чоловік. І мене почули, мабуть десь там, бо прийшло 5 дівчат-студенток. Отже я не залишилась сама. А діти, варто нам було з’явитись у відділенні, одразу ж визирнули з палат. Найменшими на занятті були однолітки Максимки. Дуже приємно було дивитись, що хлопчаки вже трохи адаптувались до лікарняних умов і навіть час від часу посміхались до нас. Діма приєднався до нас після недовгих вмовлянь. А Оксанка сміливо взялась до роботи, повіривши нам на слово, що її рамка-машинка буде нехлопчачою, а дівочою і рожевою.
 

            Перед тим як взяти в руки олівці  і ножиці ми розпитали у хлопчиків якого кольору машинки вони полюбляють. Дмитрик обрав червоний, а обидва Максима як справжні друзі і тезки зійшлися на блакитному. Дівчата-практикантки взялись допомагати нашим діткам, адже половина з них була 4-річного віку. Старші дітки намагались справитись самостійно. Всі весело клеїли, різали, в’язали стрічки. Дмитрик, як завжди, загравав з дорослими дівчатами. Ну справжній ”дамский угодник”: і в очі загляне, і комплемент зробить… Максимко Цехміструк сьогодні вперше насмілився бути на занятті без тата. Цей маленький горобчик дуже лагідно посміхається і тихенько розповідає про себе і свою родину.

            Так за жартами і розмовами ми зробили рамочки для фотографій. Оксанка навіть затоваришувала зі студенткою Олею. Дівчата, не дивлячись на різницю у віці, працювали дуже злагоджено. Найменші хлопчаки залишились дуже задоволеними своїми виробами.

            Колись ці рамки діти прикрасять своїми фотографіями, і,дивлячись на них, будуть згадувати це заняття, яке могло не відбутися.

       Спільний проект "Терапія творчістю" благодійного фонду "Скарбниця Надії" та громадської організації "Берегиня Рівненська" здійснюється за фінансової підтримки компанії Рівне ТВМ (Воля ТВ).

Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2012-02-08) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 523
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]