A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Подарунки бувають різні

   Сьогоднішня стаття адресована тим людям, які вміють творчо підійти до доброчинності. Вони під словом допомога розуміють не тільки кошти, кров чи волонтерську працю. Ці люди ще раз дають нам зрозуміти, що подарунки бувають абсолютно різні. Останнім часом в нас зібралося стільки слів подяки за численні подарунки для малечі в відділенні онкогематології! Допомога кожної людини безцінна.

    Ще наприкінці минулого року нам прийшла величезна передача з навчальними дисками від видавництва «Сорока-білобока». Малечі дуже
сподобалися різноманітні навчальні ігри, завдяки яким можна швидко вивчити абетку, розвиваючі ігри, диски з казочками та іграшками. Завдяки такому подарунку діти мають можливість відволіктися в лікарняних стінах. Щиро дякуємо видавництву!

    Наступний подарунок, який ми отримали наприкінці лютого – 10 плит ДСП для виготовлення меблів у відділення онкогематології РОДЛ. Плити були передані на баланс фонду підприємством «Свіспан Лімітед». З отриманих плит виготовлено дві великі шафи в тримісні палати №1 та № 9, велику книжну шафу для бібліотеки, стіл та велику тумбу в медсестринську кімнату, тумбу в маніпуляційну кімнату та додаткові полиці у всі шафи в двомісних палатах. Щиро дякуємо за допомогу! Завдяки вам у відділенні онкогематології стало комфортніше перебувати маленьким пацієнтам та їх батькам.


   А цьому подарунку найбільше зраділи наші лікарі. Про цю книгу нам вперше сказали ще літом. Лікарі пояснили нам, що ця книга дуже цінна, в ній є корисна інформація, яку вони можуть використати при лікуванні багатьох ускладнень у дітей. Та нам ніяк не вдавалося знайти це рідкісне видання. Нарешті після довгих місяців пошуків ми знайшли книгу в Росії, на придбання та доставку було витрачено 410 гривень. Дякуємо за можливість придбати літературу для лікарів відділення онкогематології нашій постійній помічниці Тетяні Анатоліївні.

   Також щиро дякуємо компанії «Воля Кабель» за постійне безкоштовне надання послуг інтернет у відділенні онкогематології РОДЛ. Лікарі відділення мають можливість користуватися інтернетом вже впродовж майже двох років. З березня швидкість інтернету було збільшено більш ніж в два рази, що значно полегшило роботу медичних працівників. Лікарі практично щоденно отримують результати обстежень маленьких пацієнтів, мають можливість консультуватися зі своїми колегами не лише в Україні, але й за кордоном. Дякуємо інтернет-провайдеру за допомогу!

   Наступний подарунок може видатися дещо дивним, але він не менш корисний, ніж попередні. Тиждень тому передзвонив чоловік з Костополя і запропонував тушку теляти. Пропонувати таку допомогу мамам, які зараз знаходяться в лікарні, було недоцільно, їм зараз не до приготування їжі. Тому одразу було прийнято рішення розділили телятко між дітьми, які вже дома. Отже, м’ясо було розділене на частини і роздане наступним випускникам, яких мами виховують самостійно: Анастасія Кукса, Вадим Питель, Максим Гаврилюк, Юра Шупик. Мами дітей щиро дякують за таку необхідну допомогу. На жаль, часто саме після виписки з лікарні для багатьох родин настають дуже скрутні часи, коли кожна копійка в сімї економиться на придбання ліків та обстеження дитини. На якісне дієтичне харчування коштів як правило вже не залишається.

   Ми щиро дякуємо за допомогу всім благодійникам. Сьогоднішні новини ще раз підкреслюють, що допомогти може кожен в міру своїх можливостей. Дякуємо вам за те, що ви не забуваєте про проблеми хворих дітей і не залишаєтесь осторонь.

    На жаль, ми не завжди встигаємо одразу подякувати за допомогу, інколи слова вдячності звучать з великим запізненням. Просимо нас вибачити.

Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2013-04-05) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 534
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]