A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

НОВИНИ ВІДДІЛЕННЯ

   Я відверто скажу вам, що не знаю, як батьки долають лікування дітей. Через страшні події на сході України на рахунок фонду надходить дуже мало пожертв. Багато постійних благодійників розповідають, що регулярно жертвують гроші на допомогу армії і для наших діток грошей просто не залишається. Наш фонд також перебудовує свою роботу, ми намагаємось також надавати допомогу армії в нелегкий час для країни. Але допомога онкохворим дітям залишається пріоритетним напрямом нашої роботи.

   Наші діти продовжують лікування. Дехто вже знаходиться на завершальному етапі лікування. Зовсім скоро закінчить лікування Сергійко Козачок. Хлопчик дуже повільно проходив перший протокол лікування, а зараз рухається, дякувати Богу, без зупинок. Навесні у Сергійка народилась маленька сестричка і в родину повернувся тато. Саме тато знаходиться зараз в лікарні поряд з хлопчиком. Сподіваємось, що у них в родині все налагодиться.

   Перейшла  на підтримуючу хімію Яночка Яремкевич. У вересні дівчинка буде проходити ПЕТ-сканування. Сподіваємось на хороші результати обстеження і тоді вже можна буде говорити про завершення основного лікування.

   Продовжує лікування Оксанка Ковальковська. Наразі вона проходить другий протокол хіміотерапії. Дівчинці дуже потрібна допомога у вигляді колоніє стимулюючих факторів.

   Також продовжує лікування Вася Сачук. Хлопець проходить високодозовану хімію. На жаль, він постійно зупиняється, у нього постійно з’являються ускладнення. Ось зараз знову замість того, щоб декілька днів перепочити вдома, Вася повернувся в лікарню зі стоматитом. Хлопцю також дуже потрібна допомога.

   Алінка Федоришина проходить останній протокол хіміотерапії. Нагадаємо, що дівчинка також проходить  високо дозовану хімію. Дівчинка вже більше року бореться з лейкозом, малеча дуже стомилась, вона закрилась в собі, майже не розмовляє. Алінка дуже хоче поїхати додому. Вона постійно питає маму, коли її відпустять додому. На жаль, останній протокол йде дуже важко, Алінка більше часу долає ускладнення, ніж капає хімію. У дівчинки тримається температура, лікар взяла аналізи на гриби, чекаємо на результати.

   Дуже погані новини у Алісочки Питель. На фоні підтримуючої хімії у дівчинки рецидив рабдоміосаркоми. Сказати, що батьки у відчаї – не сказати нічого. Зараз дівчинка проходить важкі курси протирецидивної хімії в Інституті раку.

   Ще один підопічний нашого фонду Петрик Коваль буде проходити подальше лікування в Угорщині. Батьки самостійно знайшли клініку і самі збирали кошти на операцію. 6 серпня Петрика прооперували, видалили частину пухлини, яка залишалась після першої операції. Вже через тиждень після операції хлопчик повернувася в Україну. Так як за правилами фонду ми не підтримуємо  збір на лікування за кордоном, якщо у батьків нема відповідного заключення від головного дитячого онколога України, то ми переносимо прохання про допомогу хлопчику в старі прохання.

   Все ще не може заступити на другий протокол хімії  Андрій Пузьо. Ситуація вкрай неспокійна. Хлопчику  потрібен препарат Кансидас, але ми не можемо зібрати гроші навіть на один флакон препарату, а всього їх потрібно більше 30.

   Юлічка Варійчук найближчим часом буде заступати на останній блок хімії. Сподіваємось, що дівчина швидко пройде хімію. Далі буде вирішуватись питання з опромінюванням та ПЕТ-скануванням.

   Також на завершальному етапі лікування знаходиться Маргаита Шурук. Попереду ще один курс прийому препарату Темодалу. Завдячуючи пожертві мами дитини з сусідньої області у Маргарити є хімія. Мама безкоштовно віддала ліки, які вона покупала за власні кошти.

   Продовжує лікування Сашенька Синяк. Боюсь щось писати. Лікування їде дуже повільно, але малеча просувається вперед. Поереду ще дуже довгий шлях до одужання.  

   Знаходиться на лікуванні в Охматдиті Саша Коваль. Спочатку хлопець їхав в столицю на два місяці, але йому довелось затриматись там через алергію на хіміопрепарати і ускладнення. Тим не менш основне лікування просувається до завершення. Чекаємо на Сашу вдома якнайшвидше.

   Всім нашим діткам дуже потрібна допомога. Комусь більше, декому менше.  Деяким дітям допомога потрібна «на вчора». Будь ласка, не забувайте про наших підопічних.

Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916                               

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільне пожертвування для (прізвище дитини)

 

Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2014-08-19) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 651
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]