A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Новини відділення


   Ми давно не писали новин про відділення онкогематології. Відверто кажучи, просто не було часу писати новини. Березень і квітень в нас пройшли напружено, в лікарів було дуже багато поточної роботи, іноді відділення було переповнене, але слава Богу, в нас не було потреби писати термінові прохання про допомогу по окремим дітям. У відділенні були маже всі необхідні препарати, для більшості наших підопічних на рахунку фонду було зібрано суми від 2 до 10 тисяч гривень, що дало нам можливість відносно спокійно протриматися перші місяці весни. Дуже засмутило те, що в березні у відділення потрапило багато нових дітей. Історії деяких нових дітей вже розміщені на сайті, ще декількох дітей ми розмістимо в найближчі дні.


    Після напружених березня і квітня – незвична тиша у відділенні. Світле свято Христового Воскресіння наше відділення зустріло практично порожнім. На Пасху в палатах під крапельницями залишилось тільки четверо дітей, всі інші були вдома.
Отже, наші діти продовжують лікуватися. Почнемо наших з київських бійців, які проходять лікування в Інституті раку та Охмадиті:

 

   Майже завершила лікування Софійка Гапонюк. На початку березня дівчинці провели ауто-трансплантацію кісткового мозку, дівчинка провела півтора місяці в стерильному боксі. Загалом підготовка до трансплантації та сама процедура пройшла досить спокійно, без неординарних ситуацій. Зараз Софійка знаходиться вдома, в неї ще низькі аналізи, але показники тромбоцитів не падають нижче 50 і зараз немає потреби знаходитися в умовах стаціонару. Приблизно через місяць, коли піднімуться аналізи, Софійку чекає планове МРТ і багато інших аналізів. На сьогоднішній день все спокійно, ніщо не викликає занепокоєння у лікарів. Сподіваємось на хороші результати обстежень. Але це ще не всі новини про Софійку – тиждень тому мама дівчинки подарувала їй братика. Всю вагітність від першого до останнього тижня, Марія була поруч з Софійкою, і під час численних хімій, і в стерильному боксі. Мама дуже переживала, що вони з дівчинкою не встигнуть виписатися з лікарні до пологів. Але все склалося добре, Марія народила хлопчика через декілька днів після виписки з лікарні. Бажаємо Софійці і її новонародженому братику міцного здоровя.


    Також радує нас Олічка Новосад. Дівчина проходить лікування рецидиву в Охмадиті. Місяць тому Олічці провели ауто-ТКМ. Було дуже важко, аналізи впали до критичної межі, приблизно на тиждень дівчину підключали до ентерального харчування. Зараз Оля поступово відновлюється, її відпускають погуляти, вже не капають цілодобово різні препарати. Аналізи ще падають, доводиться час від часу звертатися за допомогою до донорів.

 

   Не вдалося вчасно заступити на черговий блок хімії Любі Вашкевич. Дівчинка мала пройти блок до Пасхи, але спочатку вона не змогла виїхати на лікування з Рівного із-за низьких аналізів, а потім в неї вже в Києві піднялася температура. Виявилось, що в дівчини проблеми з підключичним катетером. Любі декілька днів капали антибіотики, блок хімії знову перенесли. На сьогоднішній день блок вже прокапали, зараз капають промивку. Наступний блок хімії Люба скоріше всього буде проходити теж в Інституті раку.

 

   В дітей, які проходять лікування у відділенні, новини такі:

    Нарешті продовжує лікування лейкозу Саша Ткач. Лікування переривали на три місяці, треба було лікувати гепатит В. Саша пройшла курс лікування Пегінтроном і зараз продовжує хімію. Настрій бойовий, Сашка в бадьорому настрої завершує другий протокол «високодозки».


    «Побратим» Саші Ткач по високодозованій хімії Максим Басистий зараз відпочиває вдома після другого протоколу хімії. 20 травня Максимко повернеться в лікарню і заступить на облучення. Після облучення треба буде ще пройти два довгих протоколи хіміотерапії.

 

   За крок до завершення основного лікування знаходиться Діма Русанов. Якщо все буде добре, то вже через тиждень наш герой має пройти всі хімії. Лікування хлопця йшло важко, буле проблеми з підключичкою, грибкова інфекція, висока температура. І батьки, і Діма намагаються триматися, не падати духом. Дуже підтримують і допомагають йти вперед заняття з вчителем по гітарі, вчитель приходить до Діми в відділення і хлопця зараз рідко можна побачити без гітари.


    Проходить третій протокол хіміотерапії Вітя Титарчук. Хлопчик підріс в лікарні, почав говорити цілими реченнями. Лікування цього героя теж не обходиться без ускладнень, було запалення легенів, було важке падіння аналізів. Зараз Вітя декілька днів відпочиває дома, з понеділка знову в бій. Віті зараз дуже треба фінансова підтримка. Хімія  у відділенні є, а от гепатопротекторів немає. Хлопчикові потрібно купити Есенціале або Гептрал. Також у Віті є проблема з колонієстимулюючими факторами. Грастим, який є у відділенні, хлопчикові не допомагає, йому треба вводити дорогий Нейпоген. Коштів на покупку Нейпогену ні в мами, ні в фонді немає. Зараз хлопчикові треба хоча б два флакони ліків, це 2400 гривень, а на рахунку фонду залишилось всього 78 гривень.


    Завершив основне лікування Ваня Кисорець. Хлопець пройшов вісім курсів хіміотерапії, результати КТ хороші, далі треба вдома лікувати гепатит В. Зараз Іванові треба пройти ПЕТ- сканування, щоб переконатися, що все добре. Коли буде ПЕТ поки що невідомо, але як тільки ми будемо знати дату і вартість обстеження, будемо звертатися до читачів сайту за допомогою.


    Продовжує лікування Анічка Добровольська. Лікування йде важко, піднімається температура, падають аналізи, є проблеми з кишківником, дівчинка стала дуже нервова, часто кричить. Лікарям довелося виписати дівчинці заспокійливі засоби. Зараз Анічка знаходиться у відділенні, в неї пневмонія, лейкоцити тримаються на рівні 1,4. Малечі капають антибіотики.


    Також продовжує лікування Яночка Костюкевич. Ця дівчинка наш спільний біль, всі молитви, всі розмови починаються з неї. Хвороба Яни важка, пухлина практично не піддається лікуванню. Найближчим часом дівчинці мають прокапати ще один блок хімії. Загалом впродовж останніх двох місяців стан Яни залишається стабільним, без значного погіршення завдяки регулярному проведенню хімії. Мама і Яна намагаються триматися, мама вишиває ікони з бісеру і дарує їх тим людям, які допомагають Яночці під час лікування. І мама, і Яна дуже стомилися. Людмила повторює тільки одне: «Як буде далі тільки Бог знає». Будь ласка, моліться за дівчинку.


    Пройшла ПЕТ- сканування Таміла Мельник. Результати не дуже хороші, проф. Желудкова за результатами ПЕТ призначила ще шість блоків хімії. Дівчинка буде проходити лікування в Білорусії.


    Продовжує лікування Давид Мудрий. Два перші місяці хімії хлопчик пройшов день в день, ні разу не зупинившись, але зараз Давид змушений перервати хімію із-за проблем з сечовим міхуром. Мама Давида дуже стомилася в лікарні, хлопчик часто не розуміє де він знаходиться, одного ранку він боїться огляду лікаря, вже на наступний день  - істерика перед кардіограмою. Навіть дворічні діти вже розуміють, що огляд лікаря - це не боляче і не бояться, піднімають маєчку, щоб лікар їх послухав, відкривають ротик, а з Давидом ситуація як правило непередбачувана. Психічна хвороба дається взнаки, Давид може кинути на підлогу телефон, вилити ліки, за ним треба слідкувати практично цілодобово.


    Проходить сьомий блок хіміотерапії Юлічка Федорович. В Юлі теж час від часу виникають якісь проблеми на фоні лікування. Це й не дивно, адже організм після хімії ослаблений. Остання проблема була з зубом. Зуб довелося виривати, лікування затримали. Попереду ще восьмий блок хімії, після якого буде повне обстеження і буде вирішуватися питання відносно завершення лікування.


    На завершення сьогоднішніх новин – ще одна радість. За два тижні до Пасхи мама нашого світлого ангела Даринки Косинської народила хлопчика. Бажаємо їхній родині всього найкращого. Віримо, що Даринка зараз разом з Господом нашим на небесах, посміхається і молиться за свою родину.

 

   Щиро дякуємо всім, хто підтримує цих дітей. Ваша допомога дуже важлива. Не дивлячись на те, що у відділенні зараз є більшість необхідних препаратів, допомога все одно потрібна. Зараз взагалі немає гепатопротекторів, препаратів для лікування гепатиту, закінчуються колонієстимулюючі фактори, деякі антибіотики, взагалі немає фізрозчину, глюкози, систем до інфузоматів. Також наш фонд завдяки численним жертводавцям з початку року постійно оплачує обстеження на гепатит дітей та їх донорів. Дякуємо, що ви з нами!
 

Реквізити для допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва
Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2013-05-13) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 636
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]