A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Ми з тобою однієї крові

   Сьогодні вранці мене вразив один телефонний дзвінок. Подзвонила молода дівчина і сказала, що вона зі своїми друзями вирішили здати кров для онкохворих діток. Вони вже на станції переливання крові, готуються здавати кров. Голос дівчини був схвильований, чути було як вона переживає, а можливо навіть і боїться такої процедури. Ми домовились, що зідзвонимось вже після того, як друзі здадуть кров.

   Дзвінок через годину. Голос Ірини вже зовсім інший – впевнений, веселий, радісний і навіть не побоюся цього слова, гордий. Дівчина зробила великий вчинок, подарувала пакетик дорогоцінної крові невідомій хворій дитині.

   Разом з Іриною сьогодні здало кров ще п’ятеро її друзів, чотири дівчини і один хлопець. Судячи з того, що в кожного з них взяли по 300 мл крові,то наші герої досить худорляві. Та їхній внесок в порятунок маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення від того не менший. Дякуємо вам!

   P.S.Наші сьогоднішні герої – студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Тож щиро дякуємо керівництву коледжу за виховання таких молодих людей!


Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2012-11-21) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 505
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]