A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Малювання відбитками листя
         Сьогодні всі діти гематологічного відділення вирушили у чудову подорож, де панує світ фарб і образів. А допомагала їм у цьому справжня художниця Катя. Осіннє листя стало головним елементом у сьогоднішній роботі. Дітям запропонували безліч технік і матеріалів: тут і свічки, і губки, і фарби, і тканина. В роботу поринули з головою! Приєдналися майже всі маленькі пацієнти, а також їх гості-відвідувачі.

         Особливо гарно вийшли малюнки ніжного кольору. Діти брали готові фарби з баночки, а також у них виходили нові відтінки; коли на папері один відбиток лягав на інший - гамма виходила просто фантастична!

         Роботою всі залишились задоволенні! Яскраві фарби осіннього листя трохи приховали в собі сірість хвороб. Але, на жаль, Сашко себе настільки погано почував, що не промовив і жодного слова. Слава Богу, що його мама оптиміст тримається сама і не дає занепасти духом хлопцеві. Катюша Журик мирно спала, а потім пішла з татом гуляти. Даринка Косинська теж спала під крапельницею.

         Сьогоднішня арт-терапія була креативною і продуктивною. Всі ті, кого на початку заняття вмовляли приєднатися до нас, потім не хотіли розходитись! Виходить, що дітки лікуються не тільки уколами і таблетками, а ще й фарбами і пензликами.


 

         Громадська організація "Берегиня Рівненська" проводить проект "Терапія творчістю" за фінансової підтримки Рівненського Міськвиконкому.
Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2011-10-31)
Переглядів: 1013
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]