A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Малюнки в техніці монотипії.

 

         Головним матеріалом для творчості на цьому занятті стала звичайна пінка для гоління. Незвичайне застосування цього поширеного чоловічого засобу догляду за собою запропонувала наш ідейний і творчий керівник Алла. І діти, і батьки були здивовані такій незвичній ідеї створення малюнків. Мабуть, саме цікавість змусила дітей швиденько всістися на запропоновані стільчики і взятися за пензлики. По відділенню розійшовся незвичний і приємний аромат…

         Хлопчики і дівчатка створювали свої малюнки ретельно і наполегливо. Їм припало до душі розмальовувати білу пухнасту пінку різними кольорами. Андрійко малював кремезне дерево, у якого по-осінньому опадало жовте листячко.

         Максим, Віка і Катруся зобразили яскраві квіти під теплим літнім сонцем. А Павлик крім квіточок додав до свого малюнка гарного грибочка. Маленькому Назаркові теж припали до душі фарби, які з допомогою пензлика і його маленьких пальчиків залишали яскраві сліди на папері.

         Техніка монотипії, в якій працювали діти, дозволяє кожному малюнку стати неповторним, таким що відображує внутрішній світ автора. І це дійсно так. Дивлячись, вже на готові малюнки, здається, що намальовані вони не пензликами, а дитячими душами.
 
 
 

         Громадська організація "Берегиня Рівненська" проводить проект "Терапія творчістю" за фінансової підтримки Рівненського Міськвиконкому.

 

Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2011-10-26) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 1547
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]