A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

ЛІТНІ ЛИСТІВКИ

            Вже промайнув один місяць осені. Згадуючи тепле літо, ми сьогодні робили листівки. Для того щоб передати літній настрій, ми обрали яскраві кольори, метеликів, бедриків і різноманітні квітки.


Найменші Діма та Сашко спали в палаті. Мама Сашка із задоволенням приєдналась до нас аби спробувати свої сили в створенні листівки ручної роботи. Назарчик, як завжди, зустрів нас із посмішкою і обіймами. Малюк одразу вмостився на дивані і, показуючи на місце біля себе, запрошував Настю: «Насця! Насця!». У насті Небувайло в ручці катетер. Тому мама виконувала всю роботу під пильним наглядом дочки. Їх спільна листівка вийшла яскравою і теплою, по-справжньому літньою. Нажаль Назара забрали в реанімацію, для того щоб встановити катетер і ми не змогли більше поспілкуватись з малюком.


Діма Русанов, не зважаючи на крапельницю, також прийняв саму активну участь  у занятті. Діма самотужки створює листівки ручної роботи, тому його листівка дуже ретельно продумана і акуратна.   Саша Ткач також була «привязана» до крапельниці (дівчині капали кров). Та як завжди бажання створювати надихнуло працювати в палаті, прямо на ліжку. Сашу зацікавила нова для неї техніка. Її дві листівки такі різні, соковиті і теплі. Мама ж поділилась своїми сподіваннями на те, що днями їх відпустять додому. Тільки б аналізи були в нормі.   Софійка Гапонюк разом з мамою зробила дуже ніжну листівку. У Софійки дещо зменшилась пухлина. Звичайно ще попереду продовження опромінення, та будемо сподіватись, що така позитивна тенденція буде зберігатись і надалі. Сусідка Софійки – Аня Коваль прокинулась вже після нашого заняття. Зі слів мами, не зважаючи на деякі неприємності з катетером. Вони помаленьку долають хіміотерапію і намагаються не падати духом.   Зазирнули ми і в палату Максимки Басистого, щоб поцікавитись як в нього справи. Хлопчик був під крапельницею, але з гарним настроєм і апетитом. Максим наминав за обидві щоки його улюблені «вареники з бульбою» . У нього попереду наступна хімія, тому хлопчаку дуже треба набиратись сил.   Спільний проект "Терапія творчістю" благодійного фонду "Скарбниця Надії" та громадської організації "Берегиня Рівненська" здійснюється за фінансової підтримки компанії Рівне ТВМ (Воля ТВ) та управління у справах сім"ї, молоді та спорту Рівненської міської ради.
Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2012-10-05) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 462
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]