A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Квіточки-веселки

В неділю відбулось чергове заняття в нашому гематологічному відділенні.
На заняття їхала трохи хвилюючись, адже вибрала тему - виготовлення квіточок в техніці квіллінг. Сама собою техніка не складна, але для наших маленьких майстрів, в яких як правило на одній ручці катетер, ця робота могла б стати непосильною.

Відразу на вході у відділення мене зустріла Настуся Кукса – я дуже зраділа зустрічі, так як цю маленьку красуню не бачила вже доволі довгий час, і ми всі були дуже засмучені, коли дізнались, що Насті необхідно пройти лікування гепатиту, так як в неї доволі високі печінкові проби. Настя вже мала їхати додому, однак дізнавшись, що зараз відбудеться заняття, дуже зраділа і залишилась допомагати мені готувати матеріали.

Вікуся Струк в п’ятницю поїхала додому. Але як не дивно, дівчинка засумувала дома і зателефонувала мені, щоб запитати, коли буде наступне заняття з арт-терапії. Вікуся приїхала у відділення в неділю спеціально, щоб взяти участь в цьому занятті.

Настуся Савсюк теж дуже зраділа, що відбудеться заняття. Вона ходила слідом та питала, що ми вже такого будемо сьогодні робити.

До Дениска Токарського приїхав тато та сестричка. Він був дуже щасливий їх бачити, тому що на попередньому занятті Дениско зробив для татка подарунок – міліцейську машину і ще не встиг її подарувати. На цьому занятті Дениско зробив разом з татом і сестричкою квіточку.

Даринка Косинська теж була присутньою на занятті, це маля своєї посмішкою освічувало всіх навколо, дитинка допомагала мамі робити квіточку.

Назарчик Манайло бігав в ходунках і намагався хоч щось дістати зі столу, та йому нічого не вдавалось. У хлопчика зараз ріжуться зубки і тому він намагається будь-що покуштувати на свої чотири зуби.

Заняття вийшло більше для мам, аніж для діток. Техніка виявилась меншим діткам трохи заскладною і тому вони попросили мамусь допомагати, а ті були і не проти – адже для матусь арт-терапія потрібна так само, як і для їх діток. Всі наші мами дуже творчі люди – вони для своїх сонечок зробили квіточки-веселки, які вийшли просто чудові. Дивлячись на творіння, хотілось посміхатись - що дітвора із задоволенням і робила. Квіточки-веселки дивовижні, як і всі дітки нашого відділення!

Громадська організація «Берегиня Рівненська» проводить проект «Терапія творчістю» за фінансової підтримки Рівненського Міськвиконкому.
Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2011-09-05) | Автор: Алла Редько
Переглядів: 663
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]