A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Колядники з Гощі допомогають дітям відділення.

       Вихованці та викладачі гощанської державної школи мистецтв долучилися до благодійного руху рівненщини і своїми силами, а точніше, колядками зібрали кошти для потреб дітей, які перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні рівненської обласної дитячої лікарні.

           Дана ініціатива відбулася з благословення Архієпископа рівненського і острозького Варфоломея (УПЦ МП), а кошти передано тим пацієнтам відділення, які найбільше того потребували, а саме: 12-річному Руслану Фрідріху – передано батькам одну тисячу гривень на оплату пального для реанімобіля (спец. транспорт швидкої допомоги для перевезення тяжкохворих). В Руслана пухлина з метастазами, хлопець не може ходити, потрібно було терміново везти до київського нейрохірургічного інституту на операцію. Решта грошей у сумі одна тисяча триста сім гривень буде передана на потреби найменшого пацієнта – Назара Манайла (на фото), який росте і лікується без рідних батьків. Кошти будуть використані на медикаменти та оплату послуг нянь.

       Волонтери БФ «Скарбниця надії», пацієнти, батьки та медперсонал онкогематологічного відділення рівненської дитячої обласної лікарні висловлюють слова подяки усім людям, хто доклав зусиль до даної ініціативи:

- вихованці та викладачі гощанської школи мистецтв за організацію та реалізацію благодійного концерту і колядок, збір та передачу коштів;

-Архієпископу рівненському та острозькому Варфоломею за благословення даної ініціативи;

- чесні отці:  протоієрей Олександр (Качановський) з храму Ікони Божої Матері «Всецариця» (при рівненському онкодиспансері); та протоієрей Олег (Кучубей) з Св. Покровського храму (при рівненській обласній лікарні) – за передачу коштів у відділення;

- усім іншим людям, хто допомагав в організації та реалізації даної благодійної ініціативи.
Категорія: Новини відділення | Додав: Саша (2012-01-21)
Переглядів: 668
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]