A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

ЯК СТАТИ КЛОУНОМ
       Тарас Обоїста, який є керівником проекту «Доктор Клоун» від БФ "Скарбниця Надії" - терапія сміхом, тільки повернувся з 4-денного семінару з Москви, де вчили клоунаді. Та і не лиши вчили бути смішним в очах інших, а бути помічником, психологом і лікарем для тих пацієнтів, які сьогодні вимушені перебувати на лікуванні.Історія про те, як все починалося у Тараса повинна вас зацікавити, бо сьогодні і у вас є надзвичайна можливість відкрити в собі нові таланти! Адже з ВЕРЕСНЯ починається навчання для майбутніх клоунів!
 
       «Все почалось в квітні місяці. Діло було так. На початку місяця, я прийшов в головний офіс БФ «Скарбниця Надії».Поговорити про майбутню співпрацю, а саме про вихід клоуна в дитячій обласній лікарні. Обговоривши ситуацію (Прям як міністри), ми вирішили, що ціль в нас одна, «Вигнати нудьгу, з лікарні». Після того як все обговорили, про все побалакали, виявилось, що влітку буде семінар у Москві, присвячений саме «Лікарняній клоунаді».І мені запропонували допомогти з поїздкою. 
 
       Пройшло декілька місяців, я  почав виходити до дітейу лікарню. І одразу, виявилось, що не все так легко як мені здавалось. По-перше: не всім дітям можна, активно гратись, по-друге – діти всі різного віку, по-третє, я боявся… Я боявся нашкодити, злякати,набриднути. Насамкінець виявилось, що діти бувають, різними. (Теж мені відкриття, - скажете ви. - Всі діти різні. Але не всі заливають у себе тонни ліків,- відповім вам я) Коротше кажучи, я зрозумів головне: Потрібно щось змінювати, тут і знадобився семінар.
 
 
       Як ви вже зрозуміли він проходив в Москві з 28.07. по 01.08.2012. На ньому були присутні близько 50 чоловік з різних країн та регіонів Росії. (З України був я один, однак самотнім себе не відчував). Одразу, скажу, жодної фотографії, що я був в  столиці Росії, у мене немає. Лише фото з занять. Чому? Тому, що програма семінару, виявилась настільки насиченою, що на гуляння, зовсім не було часу. За всі ці 4 дні, ми проходили заняття з пластики, акторської майстерності, відчуття музики та ритму в роботі, пошук образу клоуна та його силуету, робота в парі!!! (до речі дуже важливий елемент, для лікарняного клоуна), існування в образі, модель поведінки «рудого» та «білого» клоуна. Крім того нам читали лекції лікар та психолог. Про специфіку захворювання та лікування дітей, впливу на них медикаментів, вікові особливості, встановлення контакту з дітьми та батьками(яким до речі, теж дуже і дуже важко), спілкування з медичним персоналом, а насамкінець розмови та тренінги про самого себе, адже у лікарняного клоуна, стоїть завдання допомогти не одній дитині ,а багатьом. І тому власний фізичний та психологічний стан, в роботі клоуна дуже і дуже важливий.
 
       Після того як я приїхав з Москви, мене завжди питають: ну як, щось корисного навчився? Відповідаю всім. Не лише навчився, але й здобув нові знання. Зрозумів, що потрібно зробити, щоб отримати посмішку, зрозумів, що не потрібно падати духом, адже поряд завжди будуть люди котрі тебе підтримають. До речі про людей, які підтримують, хочу подякувати БФ «Скарбниця Надії» за допомогу в організації поїздки. Віктору Дудару в допомозі по купівлі реквізиту та гриму для виступів. І звичайно ж (побільше повітря на повні груди) АНО «Больничные Клоуны» Кості Седову, Вадиму Ларченко, Варварі Івановій, Олі Ларіоновій, Галі Шатіловій, Олі Седовій, Поліні, Лєрі, Каті, коротше кажучи всім тим організаторам, викладачам, та тим людям, котрі зустріли, опікали та, звичайно ж, навчали нас всіх у Москві.
 
       Найголовніше, за цих декілька днів в Москві, я зрозумів. Головне не боятись, щось починати робити, а просто це робити.
 
 
       До речі для тих хто захоче себе спробувати в ролі лікарняного клоуна, ми будемо раді вам допомогти, адже нічого важкого у тому немає. Наші семінари почнуться з вересня. Попередній запис в групу за телефоном 0679760391 Тарас.
 
       Якщо ви бажаєте відкрити в собі нові можливості, та ще й цим допомогти хворим діткам, тоді вам до нас! Ми вам гарантуємо веселий настрій, купу позитиву та нові навики, які не залишаться безкорисними у житті!Чекаємо саме на ВАС!!!»  
 
Тарас ОБОЇСТА
Категорія: Новини відділення | Додав: Anna_Iliuk (2012-08-08) | Автор: Тарас Обоїста
Переглядів: 887
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]