A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Душевна Арт-терапія

     

   Надзвичайно душевними видались заняття по арт-терапії, які ми присвятили виготовленню Пасхальних сувенірів. Зараз я шукаю причину цій особливій атмосфері, і розумію, що Світле Свято Пасхи осяює людей, їх обличчя і думки. Навіть для тих небагатьох діток, які через лікування не змогли потрапити додому, Свято прийшло у відділення і принесло особливий душевний настрій.

   Магнітики-яєчка ми створювали напередодні свята. Вже традиційно на занятті переважали хлопці, та це не завадило зробити неперевершено яскраві і теплі вироби. Наприклад, Тимофійко, в захваті від сердечок, тому кожен його магніт прикрашає цей символ. Рома як завжди ретельно працював, підбираючи кожен малюнок надзвичайно виважено. Особливо запамяталось це заняття і тим, що Антон переміг свою соромязливість  і приєднався до нас. Підліткам важче за малечу відволіктись, перебуваючи у відділенні, але така хоч і маленька перемога над собою, надзвичайно важлива. Хлопець відкритий і дуже легко спілкується  і з малюками, і з волонтерами. Скажу навіть більше: наприкінці заняття, Антон подарував мені один з магнітів, чим порадував і приємно здивував водночас. Вірю, що він вже пройшов важкий процес адаптації до відділення і лікування.


   Сьогодні ж темою заняття був Пасхальний вітраж. Діток у відділенні небагато, залишились ті, хто щодня отримує  крапання . Тому  сьогодні терапія була спрямована більше на матусь.  Я ж на цьому занятті потоваришувала з Анечкою Добровольською. Анютка дуже лагідна і щира дівчинка, тендітна мов Дюймовочка. Спочатку вона лише обережно тримала мене за руку, та через кілька хвилин вже довірливо ходила навіть в інший кінець коридору. Найбільшою забавою зараз для дівчинки є лялькова колясочка, яку вона майже не випускає з рук.  Просто дивовижно, як Аня орієнтується в просторі, не дивлячись на проблеми із зором!


   Хочу написати ще пару слів про нашу красуню і розумницю Сашу Ткач. Саша прийшла вже наприкінці заняття. Прийшла в піднесеному настрої, не дивлячись на те, що на даний момент, дівчина заступила на хімію. Приємно бачити і чути, що у дівчини гарний, бойовий настрій. Саша оптимістично налаштована, розуміє, що хворобу треба і можна подолати.


   Ось такі особливі Пасхальні заняття відбулись у відділенні онкогематології, на яких ми не тільки зробили гарні вироби своїми руками, але щиро, душевно спілкувались.Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2013-05-13) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 513
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]