A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Дякуємо добрим людям!
   Протягом грудня 2013 рокі та січня 2014 року благодійний фонд «Скарбниця Надії» за допомогою багатьох небайдужтих людей здійснив декілька важливих платежів, так би мовити, непопулярного напрямку. Мова йде про придбання та ремонт обладнання, забезпечення пацієнтів деякими особливими ліками. Якщо ліки для своєї дитини як не важко, але батьки будуть купувати, продаючи корову, беручи кредити, то ремонтувати обладнання в лікарнях просто нікому. Про закупівлю нового обладнання мова взагалі не йде. Знаючи про таку ситуацію, ми просимо багатьох благодійників жертвувати кошти на рахунок фонду з призначенния платежу «Добровільна пожертва». Такі кошти можна використати в будь-який день і на придбання ліків для конкретної дитини, і на придбання нового обладнання, і на ремонт того обладнання, яке вже є в лікарні.

   Окремо хочу наголосити на тому, що приблизно 80% постачальників коли розуміють, що мають справу з благодійним фондом, одразу відгукують на прохання про знижку. Щиро дякуємо їм за таку допомогу. 

   Отож, протягом останніх двох місяців нами було:

   1. Придбано та передано на баланс лікарні два інфузомати для відділення онкогематології РОДЛ. Кошти на один з цих інфузоматів на рахунок нашого фонду перерахували наші давні друзі РОЧБО «Серце дітям України». На сьогоднішній день ця організація перерахувала нам кошти на покупку одного інфузомату для відділення гематології Рівненської обласної клінічної лікарні. В цьому відділенні проходять лікування дорослі пацієнти з різними видами лейкозів, лімфом та іншими важкими хворобами крові. Також маємо ще одну хорошу новину – на рахунок фонду перераховано кошти на придбання ще одного інфузомату для відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні від Тетяни з США. Ми вже зв’язалися з представником 
виробника обладнання в Україні, партія інфузоматів знаходиться на митниці.
 Як тільки інфузомати будуть в Україні одразу плануємо здайснити платежі. Нагадаю, що фірма Б-Браун надає нам знижку у розмірі 35%. Вартість кожного інфузомату Б-Браун склала 10530гривень.

   2. Оплачено 9000 гривень за ремонт сепаратора крові. Сепаратор крові Фрізеніус вірою і правдою вже сім років служить пацієнтам відділення онкогематології РОДЛ. Декілька разів на тиждень на ньому сепарують донорів, отримуючи дорогоцінний донорський тромбоконцентрат.

   3. Придбано апарат для автоматичного забору біопсій та одноразові голки до нього. Цей апарат дозволить якнайшвидше отримувать біопсію пухлин в пацієнтів з підозрою на онкологію. В перші дні, коли ще незрозуміло що з дитиною, дорога кожна година. Апарат дозволить не втрачати дорогоцінни й час і не травмувати дитину під час операції. 
На апарат для біопсії та на голки до ньго ми отримали знижку 20%. Вартість апарату зі знижкою склала 5000 гривень, вартість однієї голки – 141 гривня.

   4. Перераховано на рахунок Рівненської обласної дитячої лікарні кошти для покупки препарату Пропофол. Цей препарат використовується для загальної анестезії. Дітям з відділенні онкогематології доволі часто дають загальний наркоз, тому анестезіологам просто необхідно мати в своєму розпорідженні якісні ліки. Так як Пропофол є наркотичною речовиною, батьки дітей не можуть його купити самостійно. Фонд також не має ліцензії на придбання наркотичних речовин речовин, тому ми вийшли з ситуації, перерахувавши кошти на рахунок лікарні, а далі вже лікарня придбала необхідні ліки для маленьких пацієнтів. 

   Щиро дякуємо за допомогу всім благодійникам. З вашою допомогою ми намагаємося наскільки це можливо забезпечити безперебійний процес лікування онкохворих дітей нашої області від моменту потрапляння дитини в лікарню до моменту виписки дитини додому. Дякуємо вам, дорогі наші помічники!
Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2014-01-27) | Автор: Мар’яна Рева
Переглядів: 424
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]