A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

ДЕКУПАЖНЕ ЧАЮВАННЯ

   Сьогодні нашим завданням було зробити чайники в техніці декупаж. Чайнички вийшли орієнтовно в двох тематиках: морські і прикрашені звірятами. На занятті були присутніми переважна більшість маленьких пацієнтів. Відсутнім був Максимко Басистий через чергову хімію. Хлопчик мовчазний, не посміхається, одразу видно як нелегко почався цей блок. Діма Сич спостерігав за заняттям осторонь. Хлопець знову у відділенні, попереду наступний протокол.

   Про присутніх на занятті розповім по порядку. Сашко Мартинюк без свого однолітка Діми Ляшука. Дмитрик відбув додому, а Саша трохи відстає в лікуванні через падіння аналізів. Сьогодні малюк вже не може ходити самостійно через катетер на ніжці. Тим не менш Саша сидів все заняття біля мами і загадково посміхався.

   Діма Русанов зробив свій чайничок в морській тематиці: з морськими зірками, рибками і мушлями. На питання: «Як лікування?» Діма відповідає мужньо: «Крапання кожен день». Розповідаючи про лікування, Діма зауважує: «Сьогодні небагато було, лише флакон на крапання». Вкотре переконуюсь Діма – дуже розважливий хлопець!

   Назар все заняття крутився навколо нас як дзиґа. І під столом ховався, і малював, і фен «приручав», і, навіть, Лідочці трохи допомагав розмальовувати чайника. Ну все встиг цей малюк!

   Сусідки по палаті, і не розлий вода подружки – Софійка і Анюта зробили по-дівочому ніжні чайники. У Софійки зображений кіт, який медитує або замріявся. А чайничок Анюти прикрашає котик і метелик. Дівчинка посміхається, бігає і дуже поспішає зробити свою роботу, адже завтра їде додому на кілька днів.

   Лідочка Легкобит знову у відділенні. Сьогодні заступила на чергову хімію. Завжди привітні бабуся і онука з радістю прийняли допомогу від волонтерів.  Дівчинка крапається, тому разом з помічницями працювала в палаті. Всі разом вони прикрасили чайничок веселим каченям, яке крокує під ласкавим сонечком з квітками. Маленький Назар на хвилинку зазирнув в палату і допоміг Ліді в створенні цього декупажного шедевру. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 


Назарко і арт-заняття


            Побачивши мене в дверях палати, Назарко хутко підвівся на ліжку і скомандував: «Чопки!» Це на його власній мові означає «взуватися». При повному параді малюк вийшов зі мною в коридор, оглянув всіх, хто вже зібрався на заняття і вирішив вмоститись на диванчику біля волонтера. Правда це місце йому дуже швидко наскучило і він перемістився під стіл. Такий собі схованок. Провівши кілька хвилин там, Назар вирішив поцікавитись що ж поробляють ці всі люди? Подолав висоту стільця, наш малюк впевнено взявся за фломастер. Під наглядом волонтера намалював абстракцію. Задовільнивши свою цікавість за столом, Назарко вже опинився біля фена, який ми використовуємо на занятті для пришвидшення процесу декупажування. Цей побутовий пристрій нагадав малюку зброю. Назар поцілив з фена  і вигукнув: «Паф-паф!» Для його безпеки ми знеструмили фен, та Назар швидко вловив, що треба вставити штекер в розетку аби пристрій запрацював!


            Набавившись феном, Назар зазирнув  в палату до Лідочки Легкобит, де з подивом спостерігав за процесом народження справжнього витвору мистецтва. Малюк став вимагати аби йому теж дали пензлик щоб долучитись до роботи. Пензлик без фарби його, мяко кажучи, не влаштовував: «Нема!» - повторював Назар. Ліда як доросліша дозволила йому зробити кільки мазків синьою фарбою на своєму декупажному чайничку. Назарко явно залишився задоволеним своїм вкладом в художній процес. 


   Спільний проект "Терапія творчістю" благодійного фонду "Скарбниця Надії" та громадської організації "Берегиня Рівненська" здійснюється за фінансової підтримки компанії Рівне ТВМ (Воля ТВ) та управління у справах сім"ї, молоді та спорту Рівненської міської ради.
Категорія: Новини відділення | Додав: Volonter (2012-10-11) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 606
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]