A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Миколай іде – подарунки несе!

   Всі дітки чекають Миколая. В лікарні його чекають особливо. Адже там так мало радості!

   Цього року у відділенні онкогематології також буде свято Миколая. Допомогти створити свято може кожен. Завдяки декільком небайдужим людям Святий Миколай вже готує подарунки малечі, але в нас ще залишається невирішеним питання з подарунками для тих діток, які мають неонкологічні хвороби, але будуть у відділенні в день свята. Мова йде про 8-10 подарунків для хлопчиків і дівчаток різного віку.

   Також Миколаю можна допомогти з фруктами, соками, ялинковими прикрасами, новим одягом для діток (найбільше наші мами радіють дитячим гольфикам, колготкам, маєчкам, футболочкам). Чекаємо на вас та можемо розглянути і обговорити будь-які ваші ідеї!

   Нагадуємо також, що Благодійний фонд «Скарбниця Надії» продовжує безстрокову акцію «Святий Миколай - дітям». Ця програма передбачає збір коштів для придбання подарунків для дітей, матеріалів для проведення творчих занять, предметів для покращення побуту в лікарняних стінах. Метою програми є також вирішення щоденних побутових проблем маленьких пацієнтів та їх батьків. Подарунки, бібліотека з цікавими фільмами та мультфільмами, новенька постільні білизна та рушники, столики для малювання та складання пазлів, невеликий ремонт меблів в кожній палаті. Такі звичайні речі, які є в кожного з нас дома,  інколи бувають недоступні в лікарняних стінах. Всі разом ми спробуємо покращити лікарняний побут кожного маленького пацієнта і зробити його 10-12-місячне перебування в лікарні хоча б трішки  комфортнішим.

   Безстрокова акція «Святий Миколай - дітям» була розпочата рік тому. Протягом року по акції було зібрано 7800 гривень. На кошти, забрані під час акції, ми мали можливість безперебійно двічі на тиждень проводити творчі заняття у відділенні онкогематології РОДЛ, забезпечували діток подарунками на всі дні іменинника, частково допомогли розпочати творчі заняття з дітками в ГО «Спілка інвалідів дитинства «Передзвін». Також придбано змішувач в маніпуляційний кабінет та жалюзі в кожну палату у відділенні онкогематології.


   Перерахувати кошти на придбання подарунків до свят та покращення лікарняного побуту можна на рахунок Благодійного фонду «Скарбниця Надії».

Реквізити для надання допомоги 
БФ "Скарбниця Надії" 
ЗКПО 37685693 
26009336789200 
АТ "УкрСиббанк" 
МФО 351005 
Призначення платежу - добровільна пожертва на акцію «Святий Миколай - дітям».

Телефон волонтера 098 45 26 916 Мар’яна Рева.


   Щиро дякуємо за допомогу всім благодійникам! З Вашою допомогою в світі стає більше дитячих посмішок!

Категорія: Акції | Додав: Anton (2012-12-07) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 938
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]