A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

меморандум про співробітництво
         


   Благодійний Фонд «Скарбниця Надії» і МБФ «Центр соціальних роектів майбутнього» підписали меморандум про співробітництво з метою реалізації соціальних і благодійних проектів. Сучасні виклики вимагають консолідації суспільних зусиль. Розвиток і поглиблення партнерства громадських і благодійних організацій сприяють ефективному протистоянню загрозам сучасного світу і реалізації якісних, актуальних, соціальних проектів.

   Благодійний Фонд «Скарбниця Надії» і МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» фактично співпрацюють в рамках програми боротьби з дитячою онкологією в Рівненській області з квітня 2013 року.

   Координація дій в питаннях надання екстренної медичної допомоги дітям, дає можливість зробити таку допомогу не лише оперативною і своєчасною, але й забезпечити необхідний документообіг.

   В рамках співробітництва ми приділяємо велику увагу офіційним документам, рецептам, якості медикаментів, що купуємо і процесу безпечної і комфортної передачі такої цільової допомоги в руки батькам.

   Підписаний меморандум передбачає обопільну технічну та інформаційну допомогу і демонструє високий ступінь довіри.

   Ми віримо, що з консолідацією наших зусиль в питаннях реалізації соціальних проектів ми зможемо ефективно протистояти сучасним викликам.

   Ми раді, що одним з наших партнерів є Благодійний фонд МБФ «Центр соціальних роектів майбутнього»

   МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» заснований в грудні 2011 році. Сьогодні фонд активно працює у 9 напрямках, реалізуючи ефективні соціальні проекти, що знаходять рішення гострих соціальних проблем. Керівником і засновником фонду є Глузов Євгеній

Категорія: Акції | Додав: Anton (2013-08-18) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 495
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]