A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

ІЗ ДОБРИХ РУК- З ЛЮБОВ'Ю!

   Благодійний фонд "Скарбниця Надії " проводить щорічну акцію " Із добрих рук- з любов'ю!" 

   Друзі, значна частина підопічних благодійного фонду "Скарбниця Надії" - це діти з багатодітних сімей. В нас є родини, де одна дитина проходить лікування від раку, а троє і навіть четверо її братиків і сестричок 1 вересня йдуть до школи. Скільки коштує зібрати дитину до школи, думаю, не варто нікому розповідати. Цим сім`ям дуже потрібна допомога. Також ми намагаємось по мірі наших можливостей допомагати Центру соціальної реабілітації для дітей та підлітків (с.Олександрія), там зараз знаходиться 20 дітей шкільного віку, але в вересні дітей буде більше.

   Ми розпочинаємо збір канцтоварів та шкільного приладдя для наших підопічних. Збір буде тривати до початку вересня. Нам можна приносити та передавати:
 - зошити (клітинка, лінійка, коса лінійка)
 - альбоми для малювання
 - кольровий картон, кольоровий папір
 - ручки, олівці, фломастери, фарби
 - пенали
 - пластилін
 - учнівські рюкзаки
 - одяг, взуття, шкільна форма, верхній осінній та зимовий одяг - чисті та в хорошому стані. Особливо потрібні одяг та взуття для хлопців-підлітків в Олександрію, розмір взуття від 39 до 43.

   Всі речі можна принести нам на офіс (Бізнес-центр на вул. Данила Галицького, 19, офіс 519), попередньо зв`язавшись з волонтером Наталею Скрипнюк. https://www.facebook.com/profile.php?id=100004059884199 Телефон Наталі 067 58 17 000.

   Також можна вислати посилку Новою поштою, Рівне, склад №6, отримувач Рева Мар`яна 098 45 26 916.

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-08-18) | Автор: Мар`яна Рева
Переглядів: 471
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]