A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Допомога Збройним Силам України

   Не дивлячись на численні турботи Рівняни продовжують долучатися до збору коштів для потреб наших військових, ініційований Рівненською обласною державною адміністрацією. До збору долучаються численні профспілкові організації, підприємства, окремі громадяни, групи студентів. Деякі підприємства централізовано перераховують на рахунок Благодійного фонду «Скарбниця Надії» одноденний заробіток своїх працівників  Станом на 28 липня зібрано 544 тисячі гривень. Половина зібраних коштів використана на покупку 50 бронежилетів Корсар М3 четвертого класу захисту. Також на зібрані кошти придбано та передано на баланс ВЧ 0796 професійний бінокль, прилад відеоспостереження квадрокоптер, тепловізор, бінокль з лазерним далекоміром та три лазерні далекоміри. Військові надіслали нам фото отриманих приладів.

   Щиро дякуємо всім, хто долучається до збору коштів для потреб армії. Ваша допомога безцінна, бо вона допомагає зберегти життя нашим хлопцям і вчасно виявити ворога.

Реквізити для надання допомоги
Благодійний фонд "Скарбниця Надії"
Код ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007336789202
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу: Добровільна пожертва для надання допомоги Збройним Силам України

   Повний звіт по надходженню та використанню зібраних коштів знаходиться тут http://poryatunok.at.ua/news/zvit_po_nadkhodzhennju_koshtiv_na_bronezhileti/2014-06-03-189

 
 
 
Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-07-30) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 733
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]