A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Дякуємо рівненським студентам!
   Ми щиро дякуємо студентам п’ятого курсу історико-соціологічниго факультету Рівненського державного гуманітарного університету. Ці молоді люди в кінці 2013 року вирішили провести благодійну акцію «Подаруй дитині казку». Студенти звернули увагу на наше прохання про збір іграшок для діток у відділенні онкогематології і планували збирати кошти саме на придбання іграшок. Одна з організаторів акції Оксана, знайшла нас в соцмережах і попросила уточнити деталі. Ми розказали Оксані, що наразі в нас вже зібрано багато іграшок, а у відділенні онкогематології є багато побутових проблем. Скажу відверто, я була готова до відмови, адже дарувати дітям іграшки це просто і зрозуміло, а збирати кошти на ремонт меблів чи обладнання - пропозиція дещо незвична. 

   Уявіть собі моє здивування, коли студенти погодились збирати кошти на заміну акумуляторів в інфузоматах у відділенні онкогематології! Сьогодні молоді люди прийшли у відділення передали 720 гривень на придбання акумуляторів до трьох інфузоматів. Також студенти подарували у відділення онкогематології емальований чайник на кухню та багато фруктів. Шановні студенти, повірте, що ваша допомога дуже важлива. Всі побутові проблеми в лікарнях лягають на тендітні плечі медперсоналу і відполікають від основної роботи – лікування пацієнтів. За допомогу у вирішення таких проблем завжди дякують і батьки пацієнтів, і працівники лікарні. 

   Ще раз щиро дякуємо молодим людям за проведену акцію! Ми вражені тим, що ви самостійно збирали кошти. Ми здивовані тим, що ви прийшли в лікарню, не побоялися заходити в палати до хворих дітей і роздавати фрукти. Ми пишаємось тим, що в нас в країні є такі молоді люди!!!

   А так про акцію написала одна з організаторів акції Оксана Кононенко: «Ми це зробили, сьогодні ми з Вадимом виконали свою місію, ми були у лікарні, зустрілися з волонтером Мар'яною Ревою, відвідали відділення, словами не передати які емоції там відчуваються, в мене не було слів я мовчала
 і дивилася на хворих дітей, здержувала сльози, Вадим як чоловік тримався... 
Отже, відчитуємося за гроші - в нас було 765 грн+ 20 вчора 
здали Вадиму = 785 грн. Ми купили акумулятори до інфузоматів на сумму 720 грн. (чек у нас є + прикріплюю фото). У нас залишилося 65 грн. - на ці гроші ми купили банани і вологі серветки (чек прикріплюю), в нас з усіх грошей залишилася 1 грн. і пару коп., тобто гроші розрахували майже точно, ящик яблук від Вадима і чайник від сім'ї Яни Пляшко передали. Мар'яна пропонувала сфотографуватися у відділенні, але чесно не хотілося тубрувати дітей і персонал, тож ми собі сфоткалися у коридорі. Дякуємо всім вам, особливе ДЯКУЮ ВАДИМУ, якби не він, я б сама цього не зробила. Дякую старостам і всім хто допомагав. Надіємося на вашу підтримку і надалі. Дякували всім також і батьки, і діти, які перебувають у відділенні.»
Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-01-22)
Переглядів: 586
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]