A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Вашкевич Любов

Картинка сьогоднішнього дня
   Одна - молода успішна відкрита і весела жінка. Я хотіла написати дівчина, але згадала, що в неї двоє дітей-студентів. Друга - відкрита і весела 14-річна дівчина. Я хотіла написати дівчинка, але згадала, що вона майже доросла, занадто багато пережила, страшна саркома залишила її без ноги, хімія з*їла волосся, метастази поки не відступають. 
 
   Вони познайомились сьогодні. Одна привезла два великі пакети з новенькими кофточками. Друга їх приміряє, одну за одною, і не вірить, що це подарунки. І що можна залишити собі все, що підійшло по розміру і сподобалося. І що все все просто так, щоб ти не забувала про те, що ти - красуня! 
 
   Одягаємо ту кофточку, яка найбільше сподобалась молодшій дівчині, і їдемо в Рівне. Одна за кермом, друга розповідає про свою мрію - мати власну машину. Одна їсть морозиво і розповідає вже не згадаю про що, але очі в неї блищать. Друга їсть піццу і розповідає вже не пам*ятаю про що, але очі в неї блищать. 
 
   Приходить фотограф-волонтер, дівчата їдуть на фотосесію і просто кататися по місту. Прощаючись, вони домовились, що наступного разу поїдуть купувати шапки і хустинки, які підійдуть по кольору до нових кофточок. 
 
 
 
   Я не знаю, кому з них була більше потрібна сьогоднішня прогулянка. Я знаю, що в обох в очах була радість. Я дякую Господу за те, що фонд не тільки збирає гроші на лікування, але й інколи влаштовує такі зустрічі. 
Категорія: Вашкевич Любов | Додав: Anton (2014-02-13)
Переглядів: 717
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі