A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Манайло Назар

Назарчик, маленький усміхнений зайчик ...

   Назарчик, маленький усміхнений зайчик... Саме таким, постійно усміхненим, я назавжди запам'ятаю Назарчика. Надзвичайно важке маленьке життя... Непутяща рідна мати, яка спочатку не помічала, що малюк дуже хворий, а потім кинула його в лікарні. Багато-багато крапельниць і хімій, три операції. Нянечки, яких Назарчик хотів називати «мама», але ми намагалися згладжувати кути і вчили його іншому слову - «баба», сподіваючись, що справжня мама таки знайдеться. У Назарчика було кілька світлих місяців, коли хвороба відступила. На жаль, ці місяці він провів у будинку малюка. А потім рецидив. Знову довге лікування і набуття справжньої сім'ї - мама, тато, бабусі, дідусі. Назарчиком не могли натішитись, йому віддавали все. Дитина розцвіла в сім'ї. Він навіть зовні був схожий на прийомного тата. Ви б бачили, як він після лікування рецидиву приїжджав до лікарні і розповідав всім-всім, що у нього є тато! «Тато, тато, тато» - захлинаючись розповідав малюк. Всього два місяці вдома, коли все налагодилося, коли є вже рідна домівка, величезний двір, безліч іграшок. Коли можна піти до сусідки і попросити у корівки свіже молочко, а на зворотній дорозі підійти до курочки і сказати: «Дай коко!».
 
   Все обірвалося в один день, 30 травня, коли після УЗД стало зрозуміло, що у Назара другий рецидив. Хвороба забирала у нас хлопчика, не допомагали вже ні хімії, ні опромінення. У відчаї батьки прийняли рішення збирати гроші на лікування за кордоном. Документи Назарчика були розіслані в багато клініки світу, але практично скрізь було отримано однозначну відповідь - тільки паліативне лікування. Дві клініки дали відповідь, що можуть прийняти Назарчика на лікування, але про шанси на одужання мова не йшла. За день до смерті хлопчика відвезли спецрейсом в іспанську клініку в Барселону. За день до вильоту хлопчика оглядали українські лікарі, вони говорили, що хлопчик безнадійний, але батьки вірили в диво. Дива не сталося. У Назарчика було кілька пухлин, усі легені в метастазах.
 
   Ми назавжди запам'ятаємо Назарчика з посмішкою. Дивовижний, щирий, надзвичайно балакучий, дуже розумний малюк, якого любили абсолютно всі. Ми будемо намагатися не плакати, адже нашому малюкові вже не боляче і не страшно.
 
   Спасибі всім, хто був поруч. Величезна кількість людей майже три роки боролося за життя Назарчика. Спасибі і низький уклін лікарям, медсестрам, нянечкам, які робили все можливе і неможливе для того, щоб наш малюк посміхався. Спасибі прийомним батькам, які змогли подарувати малюкові щастя з гордістю промовляти слова «мама» і «тато».
Категорія: Манайло Назар | Додав: Anton (2013-12-06) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1172
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі