A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Коваль Аня

Коваль Аня

       В нашому відділенні новенька маленька дівчинка. Коли я з нею познайомилась, то перше, що впало у вічі – смішні біленькі хвостики Анічки, біленьке личко і чорні-чорні веселі та бездонні очі дівчинки. Нажаль, зараз хвостиків вже немає, обличчя маленької красуні стало це більш бліде, а чорні очі стали сумним. Стільки болю в тих оченятах! Коли в них дивишся, то біль цієї дитинки тебе ніби затягує.

       Історію Ані її мама написала власноруч: «Коваль Анна Олександрівна народилася 3 квітня 2010 року в багатодітній сім’ї, в селі Яцьковичі Березнівського району Рівненської області. Дитина народилася здоровою. Розвивалася як усі діти, цікавилася першими іграшками, пізнавала навколишній світ. За тиждень до року зробила свої перші кроки в житті. Любила гратися зі своїми братиками, бігала, стрибала, раділа кожному дню.

       Перші ознаки хвороби з’явилися в 1 рік і 2 місяці, з цього все почалося. Звернулися по допомогу в Березнівську центральну лікарню в червні 2011 року, де нам не змогли встановити точний діагноз. Ставили і абсцес, і фіброматоз або кіста лівої сідниці. Дали направлення в РОДЛ, де зробили відповідні аналізи і УЗД. Сказали що це фіброматоз лівої сідниці під знаком питання, але ще направили в інститут раку в Київ для підтвердження діагнозу. Там зробили КТ і біопсію і підтвердили діагноз локальний фіброматоз. Ми повернулися назад в РОЛД і нашу маленьку донечку прооперували в плановій хірургії. Цю пухлину віддали на гістологічне дослідження і там підтвердили що це дійсно фіброматоз. Виписалися з лікарні, було все добре, але підступна хвороба через 6 місяців зявилася знову. Направили нас до дитячого онколога, зробили УЗД, сказали що цей фіброматоз перейшов в агресивний стан. Ця хвороба дала ускладнення на ніжку, наша донечка почала накульгувати. Нам призначили курси хіміотерапії. Ми проходимо курс хіміотерапії в онкогематологічному відділенні РОДЛ з 6 червня 2012 року. Ми пройшли вже 4 блоки хіміотерапії, попереду залишилося ще 32 блоки.

       Ми молимося Богу за життя нашої маленької Анечки. Просимо, щоб вона почала радувати нас, знову сміятися, гратися і радіти життю»

       Будь ласка, допоможіть дівчинці подолати хворобу. Батьки намагаються триматися, але їх кошти вже вичерпалися. Найбільше коштів витрачено на хімію та колонієстимулюючі фактори (Грастим, ТеваГрастим). Попереду в Ані ще хімія з вінорельбіном, який теж треба купувати. Крім Анічки в молодих мами і тата ще є троє старших хлопчиків, яким зараз сім, шість і чотири рочки.

       Аня хрещена в УПЦ МП під своїм іменем.


Адреса: Березнівський район, с. Яцьковичі

Контакти:

Мама Коваль Галина 067 83 17 957

Волонтер Рева Мар’яна 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Коваль Анни


Категорія: Коваль Аня | Додав: Anton (2012-09-21) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1435
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі