A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Владислав Лєбєдєв

Владислав Лєбєдєв

   Ще одна історія, яка не вкладається в голові. За рахунок чого живуть ці мама і син? Як ця жінка знаходить в собі сили посміхатися?

   Владислав захворів, коли йому було 3 роки. Зараз йому вже 14. Дуже розумний і начитаний молодий чоловік. Прочитав купу книжок, але особливо запам`яталися оповідання про Шерлока Холмса та "Кобзар" Тараса Шевченка, який був прочитаний повністю ще в початкових класах. Відмінник в школі, хоча й навчається вдома по індивідуальному плану. Любить грати в шашки. Закінчив музичну школу по класу гітари. Дуже любить розгадувати кросворди, одного журналу з кросвордами на 64 сторінки хлопцеві вистачає аж на день. Телевізор практично не дивиться, лише обов`язково вмикає новини. Не дивлячись на те, що коло спілкування у Влада досить обмежене, він охоче розмовляє навіть з тими людьми, яких бачить вперше в житті.

   Перші роки рідкісна хвороба проявляла себе лише астмою і тому лікували саме її. З часом дитині ставало все гірше і гірше, стало зрозуміло, що це не астма, а щось інше. Місяці на лікарняному ліжку і дитина має встановлений рідкісний діагноз - системний васкуліт, синдром Черджа-Стросс. Мама бачила всього двох дітей крім свого сина з таким діагнозом. Хвороба мало вивчена, досвіду її лікування в лікарів практично немає. 

Коли хлопчикові було краще, мама працювала на основній роботі в міській лікарні та підробляла офіціанткою в двох кафе. З часом довелося залишити роботу в одному кафе, потім - в іншому. Рік тому мама була змушена взяти відпустку по догляду за дитиною на основній роботі. Останній рік мама і син практично постійно в лікарні. В вересні 2013 року у Влада стався інсульт, хлопчик перестав ходити. Охмадит, обласна дитяча лікарня, Здолбунівська районна лікарня змінюють одна одну. По-хорошому треба лікуватися як мінімум в Охмадиті, а ще краще за кордоном, бо там є досвід лікування такої хвороби. Хвороба проявляє себе все агресивніше - вже звичні проблеми з астмою, височенний тиск, головні болі, проблеми з суглобами. Влад лише почав робити перші невпевнені кроки після інсульту, як в нього почав скакати тиск до 180 і лікарі категорично заборонили йому вставати з ліжка. Зараз хлопець знову постійно лежить. Лікування виснажило всі сили і фінанси. Важко пояснити дитині, що мама не може купити необхідні ліки, які можуть покращити стан хлопця. "А що ж тато?" - запитаєте ви. А тата немає. Був. А зараз немає. Тато залишив родину коли син захворів. З часом він переїхав жити в столицю. Минулого року, коли Влад був в критичному стані, мама вирішила, що батько дитини має право знати про те, що відбувається з сином. Батько вислухав її і поклав слухавку. З сином він не зустрічався. 

   Я насправді не розумію за які кошти вони живуть. Вони мають лише дві пенсії по інвалідності (Влада та мами, в неї теж проблеми з легенями) та пенсію бабусі. Бабусі Влада 72 роки, вона теж перенесла інсульт і не може допомагати доньці з онуком. Скоріше вона сама потребує допомоги.

   Якщо ви можете допомогти цій маленькій дружній родині - допоможіть хоч невеликою сумою. Хлопчикові потрібно щоденно приймати ліки. Коштів в мами вже немає. Зовсім немає.

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва для Лєбєдєва Владислава

 
Категорія: Владислав Лєбєдєв | Додав: Anton (2014-11-02) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 935
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі