A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Підтримайте молитвами!

Додавання від 10.11. Оксанка Марущак в реанімації. 

   Минулий тиждень був дуже важким. Кілька наших дітей затемпературили і на даний момент ситуація залишається тривожною. У середу в обід у відділенні був справжній кошмар - четверо дітей з температурою 40 - Максимко Басистий, Вітя Титарчук, Назарчик Манайло та новенький хлопчик. Найтяжче було Назарчику. Хлопчикові міняли підключичний катетер, малюк ще не вийшов з наркозу, коли у нього почала підніматися температура. За лічені хвилини 40 градусів. Лікарям з величезним трудом вдається збити температуру до 39, але у малюка з однією ниркою ацетон і проблеми з сечовипусканням. Слава Богу, впоралися! Сьогодні малюк вже веселий і активний, але лейкоцити всього 0,3.

    Важке падіння аналізів у Діми Сича. У хлопця носові кровотечі. Залишилося зовсім трохи-трохи, всього трошки до завершення основного лікування. Але як же важко даються ці останні кроки!

    Важко переносить хімію Анечка Коваль. У малятка падіння аналізів, капають кров і плазму. Мама виснажена, Анечка примхлива, погано спить, постійно проситься на руки і плаче.

    Замість запланованого вівторка тільки в п'ятницю почали капати Мабтеру Оксані Марущак.

    У дівчинки виявили гепатит, їй проводили додаткові обстеження. Мама Оксанки настільки виснажена поганими новинами, що вона вже погано розуміє, де вона і що з нею, в розмові по телефону часто починає плакати.

    Трошки легше зараз ситуація у Софії Гапонюк і у Яни Костюкевич. Дівчатка проходять опромінення і зараз їх відпустили на деякий час додому.

    О 10 годині вечора ще одна новина по телефону. Погано Саші Ткач, біля неї лікуючий лікар. Що саме трапилося, ми не знаємо. Знаємо тільки, що потрібні молитви. Ми просимо вас молитися за наших дітей, подати в неділю записочку за здоров'я в своїх церквах, замовити молебні. Дуже важко їм зараз. Важко їх мамам. Важко лікарям і медсестрам.


Просимо приєднатися до нашої молитви про дітей.Діти, хрещені в УПЦ МП


р.б. Дмитрий


р.б. Александра

отр. Иоанна

отр. Ксения

отр. Андрей

мл. Лидия

мл. Максим

мл. Назарий

мл. Виктор

мл. Анна

мл. СофияДіти, за яких можна молитися в келійних молитвахмл. Тимофій


отр. Іван

отр. Дмитро

Категорія: Новини відділення | Додав: Volonter (2012-11-09) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 759
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]