A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Благодійний кіносеанс допоміг онкохворим рівненським дітлахам на понад півтори тисячі
 
  15 лютого Благодійний фонд «Скарбниця Надії», громадська організація «Берегиня Рівненська» спільно з кіноцентром «Ера» влаштували благодійний перегляд сімейного фільму «Подорож 2: Таємничий острів» у 3D.

  70 відсотків онкохворих дітей виліковується – така всеукраїнська статистика. Як правило, ці дітки виживають ціною жертовності інших людей, які діляться власними коштами на їх порятунок, або здають кров для цих дітей.
 
– Рівненські волонтери закликають громадськість помітити проблеми інших, – каже голова Благодійного фонду «Скарбниця Надії» Анна Ільюк. – Саме з цією метою щороку ми не лише організовуємо акції зі збору коштів на медикаменти, але й запалюємо свічки з написом «Надія є!», щоб лікування «ракових» захворювань проходило легко для пацієнтів.

– Сьогодні кожен відвідувач купив квиток для відпочинку свого тіла і душі. Однак разом з тим, ці люди зробили пожертву для онкохворих діток, – продовжує Анна Ільюк. – Всі, вилучені кошти з продажу квитків, будуть передані на закупівлю медикаментів для маленьких пацієнтів онкогемтаологічного відділення. Більшість людей думає, що їх одна гривня не допоможе життю, однак якщо кожен мешканець області віддаватиме щомісяця свою гривню, питання лікування раку на Рівненщині буде вирішене.

  Всі глядачі фільму отримали невеличкі подарунки – пазли з логотипом та реквізитами благодійного фонду. Також під час перегляду волонтери збирали у скриньку кошти, які також будуть перераховані на рахунок батьків, діти яких наразі знаходяться на амбулаторному лікуванні онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні.

– Ми щиро вдячні усім учасникам цієї акції . Дякуємо  КЦ "ЕРА" за гостинний прийом. Перегляд фільму – це основна частина свята, на якому присутні і волонтери, і батьки хворих дітей, і самі діти, які мали змогу бути тут присутніми, – каже голова громадської організації «Берегиня Рівненська» Олександр Петровський. – Після завершення фільму відбулася заключна частина цього надзвичайного дня – Міжнародного Дня онкохворої дитини – запалення свічок у формі слова «Надія є!». І це символічний напис, який каже нам про те, що рак – не вирок!

  Під час кіносеансу зібрали 1675 гривень. Продано 62 квитки.
Ви можете принести свою пожертву на рахунок благодійного фонду, або вкинути свою гривню у скриньки, які ви можете побачити у Гранд базарі, у супермаркеті «Край», в кафе «А ля Мінутка» та інших магазинах міста.
 
Реквізити для пожертви
БФ «Скарбниця Надії»
АТ «УкрСиббанк»
26009336789200
ЄДРПОУ 37685693
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва
Категорія: Акції | Додав: Volonter (2012-02-18) | Автор: Анна Ільюк
Переглядів: 1157 | Теги: новини Рівне, БФ Скарбниця Надії, кіноцентр ЕРА
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]