A A
RSS
Головна » Статті » Статті » ЗМІ

Велике спасибі благодійному фонду “Пчелка” м. Одеса
   Інколи випадкові поїздки стають не просто позитивними, але й результативними! Так, їхавши у справах до Одеси, я потрапила до благодійного фонду "Пчелка”, і менше з тим, що ми просто познайомились, ми за два дні здружилися та ще й вони нас обдарували подарунками! Під поняттям "нас” я маю на увазі — маленьких пацієнтів Рівненської онкогематології.

   Серед подарунків незліченна кількість дитячих журналів "Пчелка”, мильні бульбашки, кіндер-сюрпризи, солдатики, машинки, пістолети і навіть дитячі піжамки!

   У Пасхальні дні, двоє волонтерів Благодійного фонду "Скарбниця Надії” навідалися у відділення і привітали діток свіжопеченими пасками та подарунками від одеських друзів. Дітвора була страшенно задоволена та найбільше їм до вподоби були мильні бульбашки, які літали кругом по всіх закутках лікарні!

   Ми висловлюємо щиру подяку за подарунки! Частина подарунків досі чекають ще одного приводу для святкування, і ми обіцяємо вивісити і другу серію фотозвіту!

   Зі щирими побажаннями та вдячністю, волонтери та пацієнти Рівненської обласної дитячої лікарні онкогематологічного відділення.

 
Категорія: ЗМІ | Додав: Anna_Iliuk (2012-04-25)
Переглядів: 742
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]