A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ВІД ПАЦІЄНТСЬКХ І СУСПІЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ДО МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

   «Міністерство охорони здоров'я України досі не оголосило проведення тендерів на закупівлю ліків за державні кошти для лікування смертельних хвороб. Тендери мали відбутися ще у квітні - травні, але на початку червня їх ще навіть не оголосили. Це призведе до того, що тисячі хворих з ВІЛ, гемофілію, фенілкетонурію, муковісцидоз і з таким страшним діагнозом, як онкологія, не отримають ліки своєчасно і змушені будуть перервати терапію. В багатьох випадках це загрожує погіршенням стану здоров'я і навіть смертю пацієнтів. Крім того, все попереднє лікування таких хворих, яке здійснювалося за державні кошти, буде неефективним і непотрібним», - йдеться в заяві пацієнтських і громадських організацій на ім'я міністра охорони здоров'я Олега Мусія.
   У зверненні пацієнти України вимагають не пізніше наступного тижня оголосити тендери на закупівлю життєво важливих препаратів, а саме - 10 червня. В іншому випадку, вже у вересні, йдеться в листі, через переривання і нестачу ліків, Україну чекають тисячі смертей і каліцтв. 

Текст звернення

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-06-10)
Переглядів: 402 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1  
Добрий день!!!Я гемофілік з дкфіцитрм 9 фактоту!!!Робіть Закупки в Ужгороді Закінчився 9 фактор!! я не знаю що робити ЛІків немає!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]