A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Щиро дякуємо студентам і просимо допомогти зібрати кошти на шприцевий насос

Полегшити перебування в лікарні однієї дитини  - це багато чи мало? А зробити так, щоб декілька дітей на місяць почували себе більш комфортно?  Чи можна виміряти такі речі? Виявляється, інколи різницю між «погано» і «краще» можна виміряти конкретними медичними приладами. Сьогодні ми розповімо вам про спеціальний прилад для введення ліків – шприцевий насос. Під час введення препаратів хіміотерапії та інших препаратів виникають ситуації, коли маленькі дози ліків треба розтягнути в часі. Наприклад, треба прокапати 20 чи 50 мг ліків протягом доби. Без спеціального обладнання введення таких ліків можна розтягнути в часі максимум на 2-3 години. Відповідно дитина за ці 2-3 години отримує велику дозу ліків. Якщо таке введення препарату обійдеться лише блювотою, то будемо вважати, що дитині пощастило, бо часто бувають і інші більш  небезпечні ускладнення.  Спеціальний шприцевий насос дозволяє дозувати дуже маленькі дози ліків і вводити їх дитині впродовж доби. Такі прилади використовують у відділеннях, де виходжують малесеньких недоношених діток, а також у відділеннях реанімації. 

В онкогематології також є потреба в таких приладах, особливо якщо врахувати те, що у відділенні перебуває на лікування багато дітей віком до 5 років. Перший шприцевий насос вартістю 9000 гривень нам допомогла придбати дружня організацій РОЧБО «Серце дітям України». Прилад був придбаний та переданий на баланс лікарні в квітні.
Збирати кошти на другий насос нам допомогли студенти Рівненського державного гуманітарного університету. Це вже не перша подібна акція, на Різдвяні свята студенти зібрали кошти і допомогли замінити спеціальні акумулятори до всіх інфузоматів у відділенні. До Великодня студенти знову вирішили провести благодійну акцію.

Ось так розповіли самі  студенти про свою акцію: «Організатори акції студенти 3-х факультетів РДГУ - історико-соціологічного, факультету іноземної філології та факультету української філології. Автор проекту акції - Білотіл Вадим (РДГУ). Організатори: Кононенко Оксана (РДГУ), Головачик Тетяна (РДГУ), Костюк Тетяна (РДГУ), Іванна Дячук (РДГУ), Ольга Рибачок (НУ «Острозька академія»), Андрій Токарчук (РІ КУП НАНУ), Захарчук Яна (РДГУ). У рамках акції був проведений благодійний концерт Соїч Вікторією - (художньо-педагогічний факультет) та Кальчишина Катерина - (музично-педагогічний факультет).

Працювало над акцією близько 30 інформаційних координаторів-волонтерів, які збирали кошти ( в більшості це були старости груп факультетів) у таких ВУЗах як РДГУ, Національний університет «Острозька академія» , РІ КУП НАНУ та ін., ну і звісно рівняни.

Найбільшу суму зібрала волонтерка Головачик Тетяна, факультет іноземної філології РДГУ - 1888 грн.

Зібрана суму 5901 грн. , 800 грн були переданні трішки раніше на термінове лікування дівчини Олександри із відділення (це студентки факультету української філології, учасниці конкурсу "Філолог-практикант року", які свій призовий фонд (800 грн.) передали для хворих діток ).

Гроші переданні на баланс благодійного фонду ( 5101 грн.) і будуть використанні для придбання шприцевого дозатору, який коштує близько 9 тис. грн. (спільними зусилями постараємось дозбирати потрібні кошти).»

Щиро дякуємо студентам за проведену благодійну акцію! Наразі маємо 5101 гривню на шприцевий насос на рахунку фонду і звертаємось до всіх добрих людей з проханням допомогти нам  зібрати необхідну суму для придбання приладу. Залишилось зібрати 3899 гривень. 


Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва на придбання обладнання

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-05-20) | Автор: Мар`яна Рева
Переглядів: 643
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]