A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

ПЕРШІ ПОПОВНЕННЯ КОРОБКИ ХОРОБРОСТІ

   Кілька тижнів тому ми оголосили збір іграшок для Коробки хоробрості. Сьогодні ми можемо підвести перші, так би мовити проміжні, підсумки. Отже у нас вже є кількатижневий запас для поповнення нашої чарівної коробочки.  Перш за все дякуємо учням Костопiльської загальноосвітньої школи-комплексу N6. Ця активна молодь назбирала цілий пакет маленьких винагород для діток онкогематології. Урочисте вручення цього «скарбу» відбулося безпосередньо у відділенні.

    Друга партія іграшок була закуплена на кошти, що були зібрані у бізнес-центрі на вул. Курчатова. Наш волонтер обійшла зі скринькою офіси фірм і в підсумку цієї міні-акції стала сума 1050 грн. Дякуємо всім працівникам бізнес-центру за небайдужість. На 400 грн. було придбано лялечки, брелочки, машинки та різноманітні іграшки. Також в майбутньому буде придбано іграшки на решту суми.

    Тепер на кілька місяців у нас є запас для поповнення Коробки хоробрості. А це значить, що у діток онкогематології буде менше сліз, адже вони знатимуть, що за хоробрість на них чекає винагорода!  Запрошуємо приєднатись і підтримати проект «Коробка хоробрості». Ви можете організувати збір іграшок для коробочки серед своїх знайомих, друзів, співробітників. І тоді наші дітки будуть частіше посміхатись!

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-05-21) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 543
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]