A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Заради життя дитини (Проект на УББ)

   Відділення реанімації будь-якої лікарні – це, мабуть, найточніше відділення, де життя має свою вагу. "Реанімація" перекладається як "те, що повертає життя". Саме тому точна назва такого відділення "відділення інтенсивної терапії", адже саме тут прикладається максимум зусиль і знань, щоб повернути до життя. Та тільки знань та умінь персоналу замало аби вивести з важкого стану пацієнта. Вкрай необхідне сучасне та точне обладнання, особливо коли мова йде про дитяче життя.

   У відділенні інтенсивної терапії Рівненської міської дитячої лікарні працюють кваліфіковані лікарі, які щодня рятують життя маленьких мешканців нашого міста. Для такої роботи цим рятівникам дитячих життів потрібне обладнання, яке допомогло б ретельно стежити за роботою серця та ретельно розраховувати дози ліків. Мова йде про електрокардіограф та шприцевий насос. Якщо про перший апарат більшість з нас чули, та знають, що саме за допомогою нього лікар слідкує за роботою серця. Кардіограму можна зробити на будь-якому етапі лікування і вчасно відреагувати на зміни. А от про шприцевий насос чув не кожен. Цей апарат за призначенням схожий на крапельницю. Тільки робота його настільки точна, що в порівнянні зі звичайною крапельницею, дозатор більше схожий на космічний прилад, який дуже й дуже точний. Завдяки такому апарату можна розрахувати надзвичайно маленькі дози ліків і забезпечити їх регулярне і ритмічне введення маленьким пацієнтам.

   Враховуючи те, що пацієнти дитячої лікарні – це діти, такий шприцевий дозатор дозволить більш ефективно проводити лікування. А отже, використовуючи такий прилад, лікар знатиме, що дитині не було введено ані краплі зайвих ліків!

   Ми звертаємося до вас, дорогі донори. Допоможіть нам зібрати суму для придбання електрокардіографа та шприцевого насоса, які так потрібні для маленьких діток. Ці апарати допоможуть лікарям повертати здоров'я та життя своїм пацієнтам. Безцінність врятованих життів може переважити суму в 18 900 грн, яка потрібна для придбання цих двох приладів (шприцевий насос SN-50С66, та електрокардіограф "Мідас-ЕК1Т" із кабелем пацієнта на 5 відведень для "Мідас-ЕК1Т").

Підтримати проект на УББ

Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2014-11-05)
Переглядів: 348
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]