A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Вазочки для матусь у Рівненській гематології

   У неділю у нас відбулося чергове арт-заняття. На підготовчому етапі до цього заняття ми все не могли визначитися з темою заняття. У нас було дві робочих ідеї - все залежало від того, які дітки сьогодні зможуть з нами займатися.
Заходимо у відділення - тиша ... всі по палатах тихенько сидять. Ми вирішили спочатку пройтися і подивитися хто є, а потім визначитися з темою заняття. Я зайшла до Насті Савсюк в палату і побачила, як вона розцвіла відразу і заусміхалася - ідея прийшла сама собою. Мама Насті зовсім недавно народила сестричку і поки не може бути з дівчинкою - нам терміново потрібні подарунки для мам, і назву придумали тут же: «Вазочки для матусі».
   До нас підключилися ще Дениско Токарський і Олена. І ось так ми в нашій маленькій дружній компанії почали робити вазочки для матусі в техніці декупаж. З нами ще працювала Катюша Журик - правда дівчинка творила в своїй палаті, зовсім недавно у дитини був критичний стан, малятку капають високодозовану хімію і вона дуже важко її переносить, минулого тижня у дитини ще й виявили грибок у легенях ... Це заняття, можна сказати, було виходом у світ, так як дитина давно вже з нами не займалася. Катруся порадувала всіх своїм завзяттям до роботи і радісною посмішкою. До речі, тема заняття для Каті теж актуальна, адже дівчинка перебуває в лікарні з татом - мама недавно народила сестричку і тому не може бути з Катею.
Дениско Токарський був у дуже хорошому настрої - його навіть не зупинив катетор на ніжці, який заважав ходити - малюк просто повзав і такий спосіб пересування приносив йому невимовне задоволення.
   Пізніше до нас приєдналася дівчинка Альбіна, вона дуже любить наші заняття, дівчина швидко наздогнала всіх інших хлопців, роботу всі закінчили разом. Результат порадував - техніка декупаж проста в роботі і дає дитині можливість поекспериментувати і зробити свою аплікацію - не схожу на інших. Наше заняття пройшло дуже весело. Сподіваємося, що щирий сміх під час арт-терапії допоможе дітям, додасть нові сили в тяжкій боротьбі з хворобою.

Проект з арт-терапії в Рівненській гематології проходить завдяки підтримці Рівненського міськвиконкому.Категорія: Новини відділення | Додав: Редько (2011-08-08) | Автор: Алла Редько
Переглядів: 590
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]