A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Синички-чарівнички
Цього гарного теплого дня, що подарувало нам справжнє бабине літо, наші дітки робили птахів. На запрошення приєднатися до нас весело відгукнулась, як завжди, Настуся. Хлопців також зацікавила наша ідея, і вони залюбки приєдналися до нас. Несміливо вийшла зі своєї палати Світланка. Вона виявилася дуже мовчазною і уважною дівчинкою. Слідом за синичкою Світланка разом зі старшою сестричкою зробила ще й сороку-білобоку.

Сергійко, Діма-старший і Дмитрик-молодший наполегливо виконували всі етапи створення птахів. І, подивіться, які чудові синички вийшли! Настя з допомогою нашої Наді зробила двох пташок. Адже пташки як і люди прагнуть жити в парі. А після поселення нових мешканців в палаті Настуся весело гралася з Надією. Дівчата швидко знайшли спільну мову і в роботі, і в розвагах.

Через деякий час прийшли Дениско і Альбіна. Їм трошки важче було наздоганяти інших діток., але з допомогою наших добровольців це було не так складно. Силует сороки нагадав Денискові літак. А Альбіна продемонструвала нам створену напередодні композицію з пташкою.

Найсміливішою з діток виявилась Яна. Вона не тільки дуже відповідально віднеслася до завдання, а й змогла зробити свою пташку незвичайною, чарівною. І тому на голівці синички-чарівнички рожеве пір’ячко.

Тепер в палатах наших діток з’явились нові мешканці. Маю надію, що ці чарівні пташки зможуть звеселити своїх власників якщо не співом, то хоча б виглядом.

Громадська організація "Берегиня Рівненська" проводить проект "Терапія творчістю" за фінансової підтримки Рівненського Міськвиконкому.

 

  

 

Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2011-10-04) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 680
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]