A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Серце в дарунок
         Готуючись до чергового заняття, я чомусь була впевнена, що все пройде як завжди. Та не все стається так, як ми гадаємо. Заняття видалось незвичним вже з самого початку. Було небагато діток. А ще були тільки хлопці. Спонтанно прийшла ідея зробити подарунки для мам – сердечка.

         Прийшли до нас Назар і новенький хлопчик – Андрій. Мама Саши Фотенюка, як завжди, щиро зацікавилась нашим арт-заняттям. І Сашко, і мама радісно відгукнулися на пропозицію прийняти участь. А незвичне слово ‘айрисфолдинг’ (це техніка, в якій ми виконували роботи) заінтригувало ще більше. Треба зауважити, що це було перше заняття, в якому Сашко приймав участь. На жаль більше ніхто з діток не зміг скласти хлопцям компанію.

         Чоловіча частина пацієнтів відділення активно взялась за створення сердечок у техніці айрисфолдинг. Назар і Андрійко дуже вправно складали фігурки по шаблону. І це не дивлячись на те, що в обох в правій ручці катетер. В процесі роботи хлопці підтримали нашу ідею подарувати створені серця матусям. Адже мама – найрідніша і найближча людина в світі. А мама Саши викликає щире захоплення! Ця усміхнена і привітна жінка завжди цікавилась нашими заняттями, навіть, коли стан її сина був критичним. Гадаю їм обом сподобалось працювати в чотири руки. Дуже приємно було дивитись на цю зворушливу картину.

         Маю надію, що серця-подарунки хлопчиків стануть для їх мам найбажанішими і дорогоцінними. Хоча мами наших маленьких пацієнтів заслуговують самих коштовних подарунків. Кожна з них готова віддати своє серце дитині. Тож нехай наші маленькі чоловіки будуть завжди цінувати і любити своїх гарних і відданих матусь і берегти їх серця!

         Громадська організація "Берегиня Рівненська" проводить проект "Терапія творчістю" за фінансової підтримки Рівненського Міськвиконкому.
Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2011-10-17) | Автор: Алла Редько
Переглядів: 660
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]