A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

ПРОСТО ПІДСТАВОЧКИ
   Сьогодні на занятті наші підопічні навчились робити підставочку для кружки. Здавалось би дрібничка. Та ось дивлячись на вироби дітей розумієш якими різними є наші маленькі митці. Коли ми зібрались біля столу і почався "відбір малюнків для виробу, кожен обрав тему по якихось своїх критеріях. Діма і Микита дуже швидко визначились зі своїми вподобаннями. Рома ніби чекав на серветку з білосніжним вітрильником. А єдина на занятті дівчинка Ладочка, як надзвичайно яскравий представник жіноцтва, переглянула всі до одної запропонованої серветки. І ось знайшла неповторну квітку, якою було вирішено прикрасити підставочку.   Робота закипіла. Діти ретельно наносили серветки на деревяні підставки. Весело бігли на "просушку своїх виробів. А потім навипередки - у кого вийде найгарніше, доводили підставочки до досконалості.

   

   Прості підставочки вийшли дуже теплими і гарними, різними і особливими. Ось візьме мама до рук таку підставочку аби поставити на неї кружку з чаєм і вже на душі стане тепло від любові і наполегливості, з якими робилась ця проста річ.


   Спільний проект "Терапія творчістю" благодійного фонду "Скарбниця Надії" та громадської організації "Берегиня Рівненська" здійснюється за фінансової підтримки компанії Рівне ТВМ (Воля ТВ) та управління у справах  молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.


Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2013-07-05) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 411
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]