A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

НОВОРІЧНІ ЯЛИНКИ ТА РІЗДВЯНІ ЯНГОЛИ

 

   Протягом останнього місяця наші творчі заняття проходили в передчутті різдвяно-новорічних свят. На кожному занятті ми з діточками робили новорічні листівки, сувеніри та прикраси. Кожен такий виріб зроблений з любов’ю та натхненням несе в собі теплоту та особливу чарівність.

   Так до нового року для кожної палати відділення ми зробили прикрасу – кумедну ялинку з вати. Вийшли вони дуже теплими та ніжними. На занятті ми побачились з нашим давнім другом і випускником відділенням – Дімою Тарчевським. Кілька днів поспіль Дімка був у відділенні – лікував запалення легенів. Він подорослішав, але залишився таким самим веселуном та бешкетником. Також це заняття запам’яталось присутністю двох гостей – учениць Костопільської ЗОШК №6. Юля та Адріана від імені восьмикласників цієї школи передали чудові новорічні подаруночки діткам та приєднались до нашого заняття.

   А наступного разу ми вже готувались до Різдва. Різдвяні янголи були результатом цього заняття. Арт-терапія вкотре допомагає нашим діткам відволіктись від лікарняних буднів. Адже саме в такі чарівні святкові дні час перебування у відділенні триває надто довго. А за одну-дві години заняття ми разом робимо прекрасні вироби та невимушено спілкуємось.

Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2015-01-13) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 384
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]