A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Новини з відділення

Сьогодні зранку ця стаття була під робочою назвою «Гарні новини з відділення». У ній я хотіла написати найголовніші слова про те, що у нас всі діти тримаються більш-менш нормально, у всіх гарний стан. Але ... Довгоочікуваний спокій виявився як завжди надто крихким.

У Настуні Савсюк різко піднялася температура до 40 градусів і збити її вдалось лише підвечір. Поки причина такої температури не встановлена. Крім того, у дівчинки утворилися гнійники на пальчиках рук і ніг. Дівчинку оглянув хірург, кілька гнійників розкрили. Сьогодні Настуня мала заступити на останній блок хіміотерапії. Зрозуміло, що поки ні про яку хімію не може бути й мови. Я прошу вас згадувати Анастасію в своїх домашніх молитвах. Дівчинка не хрещена, їй дуже потрібна молитовна підтримка.

Слава Богу, всі інші діти тримаються. Сашко Фотенюк відчуває себе набагато краще. Правда, за час лікування хлопець схуд на 16 кілограм і зараз він, за словами його мами, «справжня Дюймовочка». Хлопець проходить хімію в хорошому настрої і мені навіть здається, що він вже починає звикати до блювоти, яка хоч і стала трішки меншою, але все-таки часто турбує Сашу. Із зором у Олександра теж набагато краще. Два тижні тому почалися нові серії «Інтернів» і мама з радістю помітила, що син не тільки слухає телевізор, але й намагається дивитися. Зараз Саша вже може користуватися мобільним телефоном і збирати конструктор. Ще нашим волонтерам вдалося дізнатися, що хлопець дуже любить читати журнали про автомобілі. Особливо хлопець захоплюється всім, що стосується ретро-автомобілів. В нас у відділенні Сашко знайшов старий журнал про тюнінг і попросив маму читати йому вголос. В результаті за пару днів усі статті перечитані вже по кілька разів. Якщо у вас вдома є журнали про автомобілі, навіть старі - Саша з радістю прийме такий подарунок.
Мама хлопчика дякує всім жертводавцям за допомогу. Зараз на рахунку фонду зібрано 7000 гривень, з них 5948 гривень зібрано волонтерами під час святкування Дня Незалежності та Дня міста просто на вулиці. Величезне спасибі всім мешканцям Рівного, які звернули увагу на наші скриньки для збору пожертв. Кожна ваша гривня дає Саші ще один маленький шанс на перемогу над лейкозом!


Зараз також капають хімію Назарчику Манайло. Хлопчик провів три тижні в дитячому будинку і коли повернувся, ми його не впізнали. Назар підріс, подорослішав, але все ж так само посміхається усім оточуючим. Як тільки приходиш до малюка, він відразу знімає з тебе маску. І справді, як можна розмовляти з людиною, коли не бачиш її посмішки? Малюка неможливо втримати на місці, він категорично відмовляється вилазити з ходунків. Саме через таку активність крихітка важко переносить хімії, він хоче бігати в ходунках по всьому відділенню, а тут його на три дні «прив'язують» до інфузомата. Зрозуміло, що Назарчик починає вередувати, до того ж зараз у нього ріжуться зубки. За станом здоров'я все спокійно. Малюк добре розвивається, він бадьорий і веселий, у нього хороший апетит. Нещодавно у відділення приходила мама малюка, вона принесла для хлопчика банан і грушу. Назарчика їй не показали і вона спокійно пішла. Більше ніяких спроб побачити свою кровинку мама не робила. Нагадаю, що зараз маму малюка вже позбавлено батьківських прав. Вона спокійно залишила свого сина в лікарні перед операцією.
Завдяки численним жертводавцям, Назарчик забезпечений усім необхідним. Дуже вам дякуємо!

Катруся Журик поїхала додому відпочивати. На хімію дівчинка поки не заступає. Після місяця прийому препарату Кансідас малеча проходить курс лікування пігулками Віфенд. Слава Богу, дівчинка видерлась з того важкого стану, в якому вона була влітку. Виглядає Катруся добре, настрій веселий. Щиро сподіваємось, що дівчинка легко пройде решту хімій.

Також поїхав додому на кілька днів після першої хімії Дмитрик Тарчевський. Цей хлопчик ще не звик до лікарняних стін, він майже ні з ким не спілкується. Діма настільки маленький і безпомічний, що серце стискається, коли бачиш цю дитину. Наш волонтер Аня сказала про Діму, що його можна лише «обійняти і плакати» і ці слова найточніше підходять хлопчику.

Радує всіх у нашому відділенні своєю посмішкою Даринка Косинська. Малеча швидко освоїлась у лікарні, тільки встановлення катетерів і крапельниць вибиває дівчинку з колії. Під час таких процедур Даринка голосно і довго кричить, а потім засинає неспокійним сном, важко схлипуючи. Даринка дуже розумна дівчинка і я іноді забуваю, що їй всього два рочки. Я не можу сказати, що дівчинка легко проходить хімію (часто буває температура та герпес), але мама дівчинки взяла себе в руки і намагається не засмучуватись. Світлана турбується про всіх діток у відділенні, від неї можна дізнатись усі новини, вона взяла під опіку Діму Тарчевського. Саме Світлана підгодовує хлопчика різними ласощами, вона навіть навчила Діминого тата користуватись пральною машиною.

Дениско Токарський стоїть на порозі останньої, дванадцятої хімії. Зараз хлопчик відновлюється після попередньої хімії і за планом, він має заступити на наступну хімію 16 вересня. Настрій у хлопчика гарний, він розуміє, що зовсім скоро можна буде поїхати додому. Денис активно приймає участь у творчих заняттях, усі вироби призначені для батьків, татові - паперова міліцейська машина, для мами - квіточки, виконані в техніці квіллінг.

Зажурилась Віка Струк. Дівчинка з величезною радістю поїхала додому і досить важко в моральному плані повернулася до лікарні. На жаль, після розміщення останньої прохання про допомогу на рахунок мами надійшло тільки 100 гривень, на рахунок фонду надходжень не було. Ми дякуємо жертводавцям, але мама дівчинки дуже турбується, як вона зможе купити Віфенд. Наталя намагається не впадати у відчай, але настрій у неї важкий. Сьогодні вона зібрала всі гроші і замовила Віфенд до суботи. Що будуть капати Вікусі в неділю - поки залишається під питанням. Я дуже прошу допомогти Вікторії продовжити лікування. Зараз ціна питання 20 тисяч гривень.

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк", м. Харків
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Струк Вікторії

Ми дякуємо кожній людині, яка допомагає нашим бійцям продовжувати лікування. Дуже шкода, що останнім часом ми змушені звертатися до вас все частіше. Сьогодні на рахунок фонду надійшло 1600 гривень на придбання медикаментів для нашого відділення від Віталіни. Наша завідувач щиро зраділа такій можливості придбати хоч якісь ліки для дітей. Вже завтра на ці гроші будуть куплені медикаменти.
Дякуємо всім за допомогу!

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк", м. Харків
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва на придбання медикаментів
Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2011-09-08) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 918
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]