A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Новини про дітей відділення

В лікарні порівняно тихо.
Журик Картуся приїхала на початку тижня, з татом і бабусею. Хімію їй капають 6 днів, вже закінчився четвертий день. Так, як вона прив’язана до ліжками через хімію, то і настрій у неї не дуже веселий. Дівчинка дуже полохлива, досі не звикла до лікарні. Вона тільки кліпає своїми гарними оченятами, які можуть сказати так багато, але вуста мовчать.
Лімборська Влада лежить як рибка. Мама каже, що після реанімації (куди доня двічі потрапляла у березні) вона вже не реагує на звуки. І видає не плач, а німий крик. Зойк так і хоче вирватись з грудей, очі мружить, широко відкриває свій маленький ротик…і мовчить. Мама виховує донечку самотужки з бабусею, яка раз у кілька днів привозить внучці домашню їжу – супчики. Якраз на носі у родини проходження КТ (біля 500 грн.), МРТ (550 грн.) та здача інших аналізів. У загальній вартості вони складають до 1500-2000 грн., дану сума на карточці вже вдалось зібрати завдяки допомозі не байдужий людей. Попереду ще важкий шлях, більш за все – обстеження у Києві, що потягне багато коштів. У Владочки до всього ще почався страшний стоматит, який розповсюдився за словами лікарів не тільки в роті але і далеко в горлі…Дитина почала дуже погано їсти, дуже схудла. На Владу з усіх діток у лікарні було дивитись найважче, дитинка дуже страждає від болю.

Питель Вадимко, як завжди, галасував. Він часто просить маму помалювати з ним. Вадим дивиться, а мама розмальовує фарбами. Такий у них склався «малюнковий» тандем. Хлопчик закритий для спілкування з людьми – чи то дітки з відділення, чи волонтери. Мама каже, що сину ввели вже біля 50 хімій. Вже 10 місяців він лежить у палаті, на коридор його не пускають, тому він досконало вивчив усі закутки своєї маленької нової домівки. Йому хочеться активних ігор, але поки що він тільки має обмежену площу…і шалене бажання поїхати додому! Сьогодні для Вадимчика розпочали останню хімію, яка буде тривати 4-ри дні по одній годині, після цього наше сонечко дасть Бог - забуде що таке болючі крапельниці, буде вдома проходити таблетовану хімію після якої - надіємось - він зовсім одужає!!!
Токарський Дениско пройшов 8 хімію, її капали з понеділка по середу. Переніс її хлопчик добре, не зважаючи на те, що парні хімії для нього важче даються. Досі видно сліди від двотижневої вітрянки, однак активність хлопчика збільшується; вже він час від часу виходить на коридор відділення. Апетит нарешті з’явився, і Денис з радість смакував дерунами з сметаною.
Зараз у лікарні знову з’явились давно знайомі обличчя – Настя Кукса та Янковець Тетяна. Вони разом потрапили у відділення, разом проходили всі труднощі, пов’язані з онкохворобою. Їх сім’ї настільки здружились, що вони себе вже називають родичами. І ось вони знову в одній палаті, проходять плановий огляд. Тані вже зробили пункцію, та прокапали ряд препаратів для підняття аналізів. У Насті – гнійний отит. Дві сім’ї ходили у зоопарк, щоб розважити діток, адже лікарняне життя одноманітне – обстеження, уколи, медсестри і т.д.
Слід звернути увагу, що 30 % діток, які потрапляють у відділення, не мають тата. Чоловіки залишають дружину з хворою дитиною, лишаючи їм біль втрати та приречуючи на безгрошів’я. Давайте підтримаємо усіх мам, які стійко витримують такі муки, батьків, які спрагло борються за життя власної дитини! Позитивний настрій батьків додає сил і дитині. Вони вірять і знають, що їх дитина переможе хворобу. Давайте допоможе і ми їм!
Приватбанк
БФ "Крила надії"
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
Рахунок 26000060442841 - для допомоги онкохворим дітям
ЄДРПОУ 35620901
МФО 325321
призначення: Добровільна пожертва для Рівного

Потрібно обов’язково вказувати призначення пожертви!
Дякуєм усім не байдужим людям!!!

Категорія: Новини відділення | Додав: Редько (2011-05-20) | Автор: Інна Макарова
Переглядів: 754
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]