A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Дошка бажань
      Завдяки зусиллям волонтерів і невтомній творчості діток - пацієнтів онкогематологічного відділення – вони на крок наблизились до своїх мрій. Дітям було запропоновано на черговому занятті з арт-терапії зробити свою «дошку бажань».

      <B>Настя Кукса</B> спеціально приїхала з дому на дане творче заняття – і не пожалкувала. Меж її фантазій не було, тому у неї вийшло аж дві дошки – з смачним великим тортом, хом’ячком (у неї є тільки один, хоче ще 6) і т.д. Навіть маму на поміч не підключала, бо дівчинка дуже творча. І фотогієнічна.

      <B><A class=link href="http://poryatunok.at.ua/publ/diti_z_onkogematologiji/tarchevskij_dmitro/51" rel=nofollow target=_blank>Діма Тарчевський</A></B> вже цілком «обжився» у лікарні. Він звик до мікроклімату дитячого колективу. Радо вихвалявся, що йому щойно зняли з ручки катетер. Самотужки справився із створенням власної «дошки бажань», адже кажуть, що усі наші думки матеріальні. І візуалізація мрії обов’язково здійсниться! Він твердо вірить у це!

      <B>Яна</B> найперша справилась із поставленим завданням. Для Яни пролітають дні швидко – дівчинка допитлива, радо іде на контакт і відвідує усі заняття волонтерів. Для неї це справжнє свято. Вона невтомно позувала перед об’єктивом фотоапарату і сказала, щоб радо і себе спробувала у ролі фотографа. Саме тому на її двох «дошках бажань» було зображення фотоапарату.

      <B><A class=link href="http://poryatunok.at.ua/publ/diti_z_onkogematologiji/tokarskij_denis/46" rel=nofollow target=_blank>Денис Токарський</A></B> прилетів як голодний птах на заняття. Забулось і погане самопочуття, і іграшки з новим хлопчиком. Якщо він не міг знайти потрібного малюнка собі на «дошку бажань», то просив допомоги у мами. Так у нього на картонному полотні з’явились трактор, машини і все, що пов’язане з технікою. Ну, дуже любить він автотранспорт!
Аналізи у Дениса погані, всі – від мами до лікарів – чекають на їх підняття. Бо тільки тоді омріяне слово «ДОДОМУ» стане не казкою, а реальністю. Переміщення катетера з ніжки на ручку дають змогу активному хлопцю рухатись по коридору з неймовірною швидкістю,що трішки прикрашає, сподвіємось, останні дні його перебування у лікарні.

      <B><A class=link href="http://poryatunok.at.ua/_pu/1/82971885.jpg" rel=nofollow target=_blank>Світланка Коханевич</A></B> найтихіше поводилась на занятті. Вона мало-помалу збирала необхідні малюночки і клеїла їх на свою дошку. І, о диво – одне з них здійснилось одразу! Вона дуже хотіла собі іграшку, яка буде рости у воді. Тепер у неї в палаті у баночці росте дельфін, який щодня збільшується. А потім (коли його вийняти з води) – поступово зменшується. Маленька трудівниця практично не користувалась допомогою своєї старшої сестрички, з якою вона лежить у лікарні.

      Нехай здійснюються всі бажання цих діток – їм так хочеться гарних іграшок, солодощів і…знову бути здоровими!

      Громадська організація "Берегиня Рівненська" проводить проект "Терапія творчістю" за фінансової підтримки Рівненського Міськвиконкому.
Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2011-10-06) | Автор: Інна Макарова
Переглядів: 1973
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]