A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Допоможіть нашим малюкам!
   Я часто уявляю собі дорогу, по якій ідуть діти в онкологічному відділенні. Ось йшла собі дитинка, бігла по рівній, асфальтованій доріжці, по краях дороги росли гарні квіти, навколо дитинки літали метелики. Раптово дитина захворіла. Асфальт розмило, з'явилось тягуче болото і здається, що дитину в будь-яку хвилину може засмоктати трясовина. Повернутися назад неможливо, потрібно пройти цей хиткий шлях, щоб знову вибратися на твердий ґрунт. Зараз малюк вже не може бігти, він йде пішки. Бувають дні, коли малюкові дозволяють йти за руку з мамою, а іноді щоб утриматися, йому потрібно другою рукою міцно триматися за лікаря. У деякі дні лікар несе дитинку на руках, а мама тільки допомагає. Дорога стає то трохи ширшою, то знову перетворюється на стежину. Під ногами рідке болото і посеред цього болота лікар може ступати лише на камені, розставлені на стежині - ліки, результати КТ, МРТ, УЗД пункцій та інших обстежень, донорська кров. Якщо цих каменів під ногами не буде, лікар не зможе допомогти дитині.

   Сьогоднішнє прохання «безлике». Сьогодні просимо навіть не ліки, які можна роздати конкретним дітям. Сьогодні ми просимо вас пожертвувати гроші на реактиви та витратні матеріали до бактеріологічного аналізатора Вайтек.

   Спробую максимально зрозуміло пояснити, чому це прохання таке важливе для наших малюків, але прошу заздалегідь вибачити мені за можливі неточності - у мене немає медичної освіти.

   Дитина проходить хімію або відновлюється після хімії. Раптово піднімається температура. Нехай це всього 37-37,5, але для ослабленої хімією дівчинки чи хлопчика - це вже величезна проблема. Якщо температура піднімається до 39, то дитині може «світити» реанімація. Про температуру 40 я боюся навіть писати. Потрібно терміново вводити антибіотики. Але такі ліки не можна колоти навмання. Лікар повинен точно знати, що відбувається, з якої причини дитина «горить». Варіантів величезна кількість, збудниками інфекції можуть бути різні види бактерій і грибів. Один і той же вид бактерій чи грибів чутливий до різних антибіотиків. У дитини беруть посів на патологічну флору і відправляють на аналіз. На звичайному апараті результати аналізів потрібно чекати 14-21 днів. На сучасному бактеріологічному аналізаторі результати готові вже через добу. Аналізатор визначає не лише вид збудника, але й спектр антибіотиків, до яких чутливий збудник інфекції.

   Чого варті кілька днів очікувань нам може сказати будь-яка мама чи тато, у яких захворіла дитина. Для тяжко хворої дитини, змученої хімією, ці два-три тижні в кращому випадку обернуться важкими ускладненнями, а в гіршому - стануть смертельними.

   Це була, так би мовити, лірика. А зараз економіка. Коли майже два роки тому у нас виникло питання щодо карток до бактеріологічного аналізатору, нам допомогли наші друзі, благодійний фонд «Крила надії». Фонд закупив і передав на баланс нашої лікарні повний комплект карток на суму 10 тисяч гривень. Закуплених реактивів вистачило майже на два роки. Зараз у нас залишився запас на кілька аналізів.

   На сьогоднішній день нас на руках два рахунки. Один - на суму 9515,45 грн. на картки з набором реактивів, інший - на суму 1720,50 на витратні матеріали до аналізатора. Загальна сума 11235,95 грн. Сума для нашого молодого фонду дуже велика.

   Ми просимо вас допомогти маленьким пацієнтам нашого відділення.

   Робота лікарняної лабораторії практично непомітна, але це теж камінчик, з якого складається шлях до одужання. Допоможіть!

Телефони
Волонтер Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільне пожертвування на витратні матеріали

Категорія: Новини відділення | Додав: Anton (2013-01-28) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 463 | Коментарі: 2
Всього коментарів: 2
2  
Дякуэмо за турботу!
Питання дуже актуальне. З необхідних 11200грн. на сьогодні зібрано 2900грн.

1  
Питання ще актуальне?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]