A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Березневий творчий настрій
  Нарешті ми дочекалися приходу весни і перегорнули календар із зимовими місяцями, на сторінку, де зображено пролісок...ВЕСНА! І ми одразу призначили зустріч - завтра, 2 березня, йдемо у відділення розважати нашу дітвору творчими заняттями, адже Весна прийшла, треба і наших діток розбудити від "зимової сплячки" і додати їм ентузіазму та чудового настрою!

  Волонтери благодійного проекту "ОПІКА" Олена та Тетяна як завжди радо погодилися прийти і надихнути наших діток на позитив.
Цього разу маленьких пацієнтів було небагато, тому дівчата розділилися на дві групи - молодшу та старшу! Тетяна допомагала старшим дівчаткам виплітати браслети-фенечки із вязальних ниток "ірис", а Олена метушилася біля малят.
  - Ми вибрали аплікацію із пластеліну для малявок, - розповідає Олена. - Ліпили на картон квіточки, хмарки та деревця із пластеліну, а також їжачка, а потім на спинку тваринки приліплювали колючки, чим нам послужили чорні зернята! Діти всміхалися і дивувалися, як із таких простих підручних речей виходять чудові витвори! Настуся, Катруся, Володя виліпили чудові аплікації і подарували їх мамам.
  Чимало дітей чомусь вирішили просто спостерігати за процесом, можливо, соромилися долучитися, а можливо, споглядання їм приносить більше задоволення!
  У чудовий березневий день, ми знову потішили дітей творчими розвагами, тепер наші дітки вміють і плести браслети і ліпити аплікації! А крім того зарядилися чудовим настроєм і чекають на наступне арт-заняття і зустріч з, уже звичними їм, друзями-волонтерами!
 
 
 


 


Джерело: http://opika.org.ua
Категорія: Новини відділення | Додав: Volonter (2011-03-11) | Автор: Аня Ильюк W
Переглядів: 592 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Ірина  
Красунечка наша Настунечка!Молодчинка просто...Дуже здібна дівчинка!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]